Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátomnak karácsonyra?

Barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sajnos kifogytam az ötletekből...

Kapott már tőlem karkötőt,ágyneműt,autóülés huzatot,whiskey-s üveget poharakkal,plédet,pénztárcát,kiskönyvet(100dologról,amit szeretek benne),beöltözés(fűző,harisnyakötő stb),szakácskönyvet,sapkát,sálat,képet.

Fogalmam sincs hogy mit vegyek.. szakács egyébként,és szeret sütni is. Ruhája rengeteg van azt semmi képpen nem akarok neki venni. Szabadidejében szokott xboxozni,de igazából szerintem minden játékot megvett magának amit szeretett volna :/

Nagyon tanácstalan vagyok segítsetek légyszi!!!

(Kb max 20e ft a keret,szóval hosszúhétvége kizárva)

20 évesek vagyunk


2017. dec. 5. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Parfümöt is kapott már azt kihagytam. Ja és ilyen dezodor-tusfürdős-borotválkozós csomagot nem szeretnék neki adni.
2017. dec. 5. 22:01
 2/6 anonim válasza:
Babzsák fotel? Xboxhoz gondolom kényelmes lenne.
2017. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy csokit.

Nem értem miért problémázik ennyire egy csomó ember a karácsonyi ajándékozáson.

Nem erről szól, csak egy kis gesztust mutatsz felé ezzel. Nem attól függ a szeretet mértéke, hogy mekkora ajándékot veszel neki.

2017. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%
Nálunk is fontos,hogy mit adunk a másiknak. Nem az értéke, hanem hogy örüljön neki. Ha valakit szeretsz és odafigyelsz rá,szeretnéd,ha ezt az ajándékod is kifejezné. Persze,én is letojom,hogy mit kapok kitől,és van,akinek az ajándékába kis összeget és kis energiát invesztálok,de van olyan is,akinek hetekig keresem a tökéletest. Pl anyukámnak. Tudom,hogy ő is sokat agyal,hogy hogy szerezzen örömet.
2017. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Babzsak fotel is van naluk otthon :/
2017. dec. 6. 17:51
 6/6 anonim válasza:
Biztos van kedvenc játéka vagy filmje. Kapható egy csomó rajongói cucc. Pl star wars reptethetö ürhajo, assasins creed köntös, polok,pulcsik stb. Esetleg egy jo könyv vagy könyvsorozat diszdobozban? Turahátizsák egy levéllel,hogy a nyáron elvihetsz a mátrába? 2 személyes mozibérlet? Aquapark belépö? Kifulladtam *.*
2017. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!