Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szabadulószoba ajándékba?...

Szabadulószoba ajándékba? Vélemény? Többi lent!

Figyelt kérdés
Barátomnak szabadulószoba ajándék élményt szeretnék venni karácsonyra, szerintetek jó ötlet? Ti mennyire örülnétek neki? Meg még nyilván valami kis apróságot, megköszönném, ha írnátok ötleteket. :)

2017. dec. 6. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érdeklik az ilyen dolgok, akkor szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Az én barátom klausztrofóbiás, így mi együtt sose megyünk ilyen helyekre, de ha a te párod szereti ezeket, akkor szerintem szuper ötlet
2017. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szeretet 5 nyelve közül az együtt töltött minőségi idő az egyik. Van, aki szeret ilyen ajándékot kapni.

Én nagyon hálás lennék egy ilyenért. De ismerek olyat, akit ezek hidegen hagynak. Ezért maga az ötlet jó, sőt remek. De ismerni csak te ismered azt, akinek ajándékozol.

2017. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!