Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szokás még kézzel kötött...

Szokás még kézzel kötött dolgot ajándékba adni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagymamás, vagy az ember örül pl. egy sálnak?

2017. nov. 7. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokás. Nem régen láttam egy divatcég legújabb kínálatát ( jó drágán), mind kézzel kötött ruha volt.
2017. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel,hogy szokás-e,ha te ezt szeretnéd adni, és szívből adod, szeretettel csinálod, akkor még esetleg jobb is, mert személyes; személyesen a te munkád, a te fáradozásod, szereteted van benne. Amúgy igen, az ember szerintem örül egy sálnak, én szeretem a sálakat.
2017. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan horgolni szoktam, nem kötni, de nagyon szép, modern darabokat lehet készíteni, tele van gyönyörű mintákkal a net. Hogy az ember örül-e egy sálnak, az attól függ, milyen sál, de ha valami tényleg szépet kapnék, örülnék.
2017. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen igen ☺ egyedi és szívmelengető ajándék
2017. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokás-e????

Èn No-ban élek és a kézimunka (föleg varrás, kötés, horgolás) az ujabb aranykorát éri. Iszonyat gyönyörü fonalak, anyagok mindenhol, mindenféle színben és formában. Rengeteg magazin van ami kötés, horgolás vagy varrással foglalkozik, és tényleg hihetetlen dolgokat lehet csinálni.

Most voltam egy kézmüves kiállításon Frankfurtban, és itt 2 csarnokot tett ki a kiállítás ebböl 1 csarnok volt felesben kötés és varrás dolgokkal. Ami érdekes, hogy 3 éve még a varros standok voltak nagy többségben, most meg kb felesben...


Minden ami kézzel készített, a le´nyeg, hogy akit megajándékozol annak a stílusa legyen, és jól elkészített legyen.

2017. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem nagyis.

Én nagyon örülnék neki.

2017. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban jön vissza a divatba a "kézműves" ruházat (persze boltokban egy "kézzel kötött pulcsi" (ami persze géppel kötött) jó 15+ ezer forint, s a sál se olcsó), szóval kifejezetten jó ajándék lehet
2017. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
igen, főleg ha nagymama vagy
2017. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy szep-e amit kotsz.
2017. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!