Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi a szokas nalatok az ünnepek...

Mi a szokas nalatok az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Ahany csalad annyi szokas...


nalunk, mivel szuleim elvaltak, egyik evben anyuval masik evben apuval töltöm a karacsonyt.

24. este vacsora, ajandekozas utanna a felnottek leülnek pipazni, konyakozni. a gyerkek filmet neznek vagy szinten beszelgetnek, szorakoznak

25.en pedig mindig nagy csaladi mozi van. ki keresünk valami Mozifilmet es az egesz csalad elmegy moziba


nalatok hogy zajlik?



2017. dec. 11. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

24 reggeltől sütés-főzés, délután ebéd, séta, majd este teázás-sütizés közben filmezés, beszélgetés, együtt a család.

25 anyum egyik testvére+családja jön, 26 másik tesója+családja jön vendégségbe. Közben társasozás, közös programok, kirándulás.

2017. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már áll a fa (nem Magyarországon élünk, itt így szokás.) 24-én főzünk közösen, este vacsora, majd ajándékozás, beszélgetés, zenehallgatás. 25-én évek óta egy állatmenhelyen dolgozok önkéntesként 8-4-ig, utána este otthon tévézünk. Nálam a mozizás szokása január 1-jén van :) kiválasztom a legkorábban kezdődő filmet, és arra megyünk el.
2017. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Családi bájolgás három napig. Gyűlölöm, legszívesebben akkor is dolgoznék.


Idén remélem, már jobb, mert 24-én a párommal kettesben leszünk, 25-én éjszaka utazunk haza, előbb a ő majd az én családomhoz (velük csak pár óra, az is sok), és 29-én vissza.

2017. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nalunk nincs konkret Karacsonyozas ... egesz december honapban unneplunk/bulizunk/jol erezzuk magunkat. Karacsony unnepe leginkabb csak az eteleken latszik es ilyenkor a terites sem hetkoznapi, de ezekkel le is zarult minden hacacare, ami a Karacsonyt ovezi.


Nem ajandekozom senkinek semmit, vagyis a noverem kutyajanak csinalok egy futheto kutyahazat ami karacsonyra fog elkeszulni, de csak a kuty kap ilyenforman ajandekot.


25-en altalaban elmegyunk kirandulni a barataimmal ... sutogetunk egy jot a hegyekben. 26-an megeszem a beigli maradekjat es ezzel le is zarul a Karacsony, innentol ragyurunk a Szilveszterre es mar tervezgetjuk a farsangot.

2017. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi családunk nagyon szereti egymást ezért a karácsonyt is nagyon szeretjük. Eszünk, iszunk, ajándékozunk. Filmezünk, társasozunk és rendszerint annyit nevetünk hogy hasizomlazám van az ünnepek után! Imádom! :D
2017. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24. Ebéd -> Vacsora -> Este go rokonok -> ott is ajándékozás

25. Rokonok -> Közös ebéd

2017. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 napos a karácsony, 24-én és 25-én szűk családi körben, eszünk, ajándékozunk, játszunk.
2017. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!