Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lesz hó Karácsonykor?

Lesz hó Karácsonykor?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 14:25
 1/7 ildike87 ***** válasza:
Én nagyon szeretném, bár szerintem sajnos elég kicsi az esélye.Mondjuk tavaly volt hó karácsonykor, de ha jól emlékszem, gyorsan el is olvadt, legalábbis ott, ahol én lakom(Debrecen).
2017. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem hiányzik.
2017. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg igen,de én nem hiszem...

2017. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most már ki tudja. Érdekes eddig a tél. Régen minden éven volt ilyenkor hó, Karácsony előtt. Sokszor volt 20.-ka környékén (tavaly is, az előtt is..). Vagy előtte, így 10.-ke környékén. Most még itt (Borsod-ban) nem volt hó, csak havas eső, meg ami egyből elolvadt. Szóval nem tudom... érdekes lenne december havazás nélkül. Tavaly volt hó 24.-én, 25.-én vagy 26.-án meg még annyi volt, hogy szánkózzunk. Meg szilveszterkor is volt egy kicsit, aztán január elején akkora hó esett, hogy össze volt hordva egy kupacba de mér március közepén meg volt a nyoma, meg egy kicsike még látszódott. Érdekes, hogy vagy Karácsony előtt, vagy Január elején szokott hó lenni.

Most mindenhol havazik, Anglia, Németo, Olaszo. Érdekes módon itt nem, csak a sz*ros eső, meg majd a +10 fok.

Lehet most havazna, ha nem ez a nyomorult 8 fok lenne, hanem mondjuk -1, -5 fok. És még meg is maradna...

Ez a december hó szempontjából egy.. nem is tudom milyen hónap lett... de sehol se mond mínuszokat sőőt még januárra se (igaz odébb van az..).

Nagyon nem tetszik nekem ez az időszak időjárás szempontjából... semmi hangulatosság nincs.

2017. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem hianyzik! Jobb mint a szurke kopar fa! Csak egy depis tipus imadja a nem havat. Ez 1000%
2017. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Alföldön lakok,itt szintek kizárt dolog, hogy legyen..Évek óta nem volt,ha előtte is volt egy kicsi,karácsonyra elolvadt.. Mikor gyerek voltam, akkor azért többször előfordult a havazás karácsonykor,vagy legalább kétévente.Kezdem megszokni,hogy havazás mifelénk karácsonykor már csak a filmekben van..
2017. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ildike87 ***** válasza:
Debrecenben végre leesett a hó!!! Nagyon örülök neki!
2017. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!