Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan, akinek most...

Van itt olyan, akinek most lesz a születésnapja karácsonykor?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos most lesz..elég szerencsétlennek érzem magam emiatt...

Ha van még vki így, ti hogy viszonyultok ehhez a születési dátumhoz?


2012. dec. 20. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen? :) Szerintem pont, hogy nagyon érdekes dátum ez. :) Anyukádéknak is biztos nagyon nagy ajándék volt. :)
2012. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 27-én születtem, de így is átérzem, mire gondolsz.

Amióta az eszemet tudom, a születésnapomat 24-én tartjuk meg, miután feldíszítettük a fát. Utána kapom meg a tortát és az ajándékot. Meg még a karácsonyi ajándékot is.

Aztán kész, letudtuk. 27-én kapok egy isten éltessen-t, és ennyi.

Persze nem panaszkodom, mert nem tehetnek a szüleim róla, én meg végképp nem. De nincs meg az igazi "szülinapi fíling", mintha teszem azt, április 27-én születtem volna, mert a karácsony elnyomja a szülinapot, a szülinapom meg a karácsonyt.


Valami ilyesmit érzel te is ?

2012. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, pont így érzek, nagyon jól megfogalmaztad, h nincs meg a szülinapi fíling..én ráadásul pont 24-én születtem és még tortát se szoktam kapni, mert, hogy úgyis sok a süti :(

Arról meg már ne is beszéljünk, h a nagy rohanásban elég sokan el is felejtik...

Én, ha majd tudatosan fogom tervezni a babát, biztos úgy csinálom, h még véletlen se legyen decemberi, hanem mondjuk tavaszi születésű baba :)

2012. dec. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!