Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne karácsonyra adni...

Mit lehetne karácsonyra adni egy 50 év körüli férfinak, ha a szituáció a következő?

Figyelt kérdés

Az illető egy nagyon jó barátom (zenetanárom), de még nem ismerem olyan jól, és nem is vagyok annyira jó anyagi helyzetben, hogy valami drága dolgot vegyek neki.


Szóval: édességet nem szereti, csoki, ilyesmi kilőve. Piát szintén nem vennék neki, mert nagyon borszakértő, én meg nem értek hozzájuk, nem akarom leégetni magam, hogy viszek neki valami sz@r minőségű olcsó kannást. Egyéb fajta italt nem annyira kedvel.

Ránézésre mindene megvan, elegánsabban szokott öltözni, és órától kezdve nyakkendőig mindene van, szóval ez megint csak nem. Könyve, kottája, cédéje rengeteg van, szóval azt nem tudnám garantálni, hogy olyat veszek neki, ami még nincs meg.


Amit szeret: zene, éneklés és hangszerjáték (hegedül és zongorázik, engem énekelni tanít), képzőművészetek, építészet, számítástechnika, matematika, rejtvények, természettudományok, kártyatrükkök és egyéb bűvésztrükkök, fegyverek és harcművészetek. Igen széles érdeklődési köre van mondjuk, de nincs ötletem sajnos.


Valami tipp...?

Mindenképp szeretnék neki adni valamit, mert kölcsönösen kedveljük egymást, és ő az egyik legjobb barátom. Sima tanár-diák viszonynál jobb kapcsolatban vagyunk. Őt nem akarom megkérdezni, mit szeretne, mert úgyis azt mondaná, hogy nem kell neki semmi (ő viszont tuti vesz valamit, tavaly is ezt játszottuk, nem akarok megint így járni).


2017. dec. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer elofordult, hogy semmi lovesem nem volt ajandek ugyben ... pont egy piacnal jartam ... vettem egy jo adag csalamadet :) Szines is, egeszseges is (mondtam) es boldog Karacsonyt kivantam :)


De a tortenetedet olvasva, most az jutott eszembe, hogy biztosan Aspirin Protekt-et vennek az 50-es tanarnak, ebben a korban mar tok aktualis.

2017. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy elegáns határidőnapló.
2017. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
38%
Egy határidőnapló nem rossz, vagy esetleg egy szép (nem márkás) toll, belegravírozva a neved és hogy sok szeretettel :)
2017. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Határidőnapló vagy toll nem rossz ötlet :D Köszönöm, erre nem gondoltam.
2017. dec. 12. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Borban kerhetsz segitseget, vagy dragat veszel es akkor SEJTHETED hogy az nem egy olcso kannas, tekintve hogy nem olcso (szemforgatas)...
2017. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!