Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Első közös karácsonyra (néhány...

Első közös karácsonyra (néhány hónap járás után) mennyit költenétek/költöttetek a párotok ajándékára?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok, ha lehet!

2017. dec. 12. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a penz a lenyeg hanem a szoveg. Ha veszel neki valami apro csillogo dolgot es elmondod miert pont ezert az egyedi, masolhatatlan dologert harcoltal meg es hoztad le neki a jupiter egyik holdjarol kb egyenerteku lesz egy Audi 6Q val. ;)
2017. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
(Remelem fiu vagy mert ha nem akkor nem eleg a szoveg :D sorry )
2017. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, nem a pénz a lényeg, én elsőre magam készítenék, barkácsolnék neki vmit + emellé csak csoki. Legalább teszteled, hogy csak a pénz a fontos neki, vagy értékeli, amit Te szívből adsz neki.
2017. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mi elmentünk egy játékboltba és vettünk játékokat.

Nem építőkockát, hanem makettokat, társasjátékokat :)

2017. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, de nem igazán ez a lényeg.
2017. dec. 12. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A párom star wars őrült, és pár éve, a kapcsolatunk elején még nem s lehetett ennyi ezzel kapcsolatos bazárt kapni. Egy ilyen figurás pendriveot vettem neki (amúgyis volt több pendriveja). Pár ezer forint volt, már nem emlékszek pontosan. Én tőle egy kis plüsst kaptam meg egy fülbevalót (az anyja ékszerész, úgyhogy sokba nem került neki).
2017. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én egy ezrest kaptam, ebből vettem neki egy tábla csokit meg egy orgona illatú gyertyát, amit meggyújtottunk vacsikor❤

14/L

2017. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Ő özvegy volt két gyerekkel (12 és 13 évesek), én 30 éves voltam. Jól bevitt a susnyásba:(

5 hónapja jártunk, ugye természetes volt, hogy a karácsonyt (szentestét is) együtt töltjük négyesben.

Kérdeztem tőle, hogy mégis, kb. mennyit szokott ő ajándékokra költeni, hogy legyen az ajándékozás. Erre azt mondta, hogy csak valami jelképeset szoktak ők. (Én persze elhittem).

Tényleg jelképeseket vettem, a fiának egy klassz meleg sálat, a lányának egy manikűrkészletet, neki egy könyvet. Letaglózó volt, amikor előrukkoltak a méregdrága ajándékaikkal, minden volt, csak nem jelképes.

Nem tudom, miért csinálta, mi jó volt ebben:(

2017. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!