Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 3 éves kisfiúnak milyen...

3 éves kisfiúnak milyen értelmes ajándékot lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Amiből tudna tanulni valamit, fejleszteni a készségeit, akármi ami hasznos.


Köszönöm az ötleteket.


2017. dec. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem a 3 éves unokaöcsémnek, rajong érte. :)

[link]

2017. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit tudnál mesélni róla, sok sajnos nem derült ki róla, de mindenesetre érdekesnek tűnik :)
2017. dec. 12. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen játékok kötik le? Pl szeret szinezni, kirakósozni vagy inkább építeni?
2017. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Favonat/sinek, lego/duplo, memóriajáték, kirakó, gyurma, ill könyvek közül valóban a böngészők jók lehetnek, de mondjuk sztem bmilyen mesekönyv jó
2017. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 3.5 évesemnél ezek mennek:Lego(most lépünk duplóból juniorsba), favonat, gyurma, festés, a "mit? miért? hogyan?"sorozat könyvei, és autók autók autók bármilyen mennyiségben. Főleg kukás, markolós, nínós.
2017. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A linkelt könyv kemény kartonlapos, hogy a gyerek ne tudja eltépni/elcsócsálni. Minden két oldal más témát dolgoz fel (pl. állatkert, mezőgazdasági gépek, bölcsöde, tóparti élővilág), és nagyon szépen illusztrált, színes, változatos képek vannak benne, egy kis szöveggel és néhány megkeresendő képrészlettel kiegészítve.

Én igazából azért vettem ezt az unokaöcsémnek (azon kívül, hogy célom megszerettetni vele a könyveket), mert nagyon a traktoros korszakát éli, más témáról hallani sem akar, csak és kizárólag a gépekről, ebben pedig van az is bőven, de mellette sok más érdekes téma is, így azokat is elkezdte már nézegetni. Végre elkezdett nyitni pl. az állatok felé is. :D

2017. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!