Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti kértek valamit karácsonyra?...

Ti kértek valamit karácsonyra? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Ha semmit nem kértek, akkor kérlek ne írjatok kommentet. Köszi. :)

2017. dec. 14. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

En nyugalmat kertem, hogy mindenki hagyjon beken! :) Ha megis kapnek valamit, akkor azt ugysem fogadom el (neznek majd nagyokat).

Meg azt kertem a pek baratomtol, hogy segitsen szuper beiglit sutni.

Meg anyukamat megkertem, hogy csinaljon fincsi toltottkaposztat.

2017. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Amikor megkérdezték, mit kérek, akkor kértem egy fm33 parfümöt, a Kincsem c. filmet dvd-n és egy ékszermérleget, amit piciny mennyiségek kimérésére szeretnék használni, mert a konyhamérlegünk nem elég érzékeny, pl. képtelenség vele 6 g élesztőt kimérni.

(N)

2017. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy lepényt.
2017. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy használt prémium kategóriás üzleti laptop árának a felét kértem a szüleimtől. Épp ma kaptam kézhez, holnaptól már hordom magammal és használom.


Ha nem lett volna szükségem a laptopra, akkor valószínűleg ugyanazt kértem volna, mint tavaly: "élményt". :D Tavaly ez pl Lindsey Stirling koncertjegyeket takart.


21/F

2017. dec. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a szüleimtől nyújtódeszkát, sodrófát és ilyen hat darabos konyhai szettet kértem, amiben van szedőkanál, hústű, sült krumpli kiszedő lyukacsos kanál stb. (Mi ennek a készletnek a hivatalos neve? :D)

Egyébként a nyugalmat és szeretetet mindennél többre értékelem, de ha már tudom, hogy úgyis venni fognak nekem valamit, akkor mindig hasznos dolgot kérek.


L/22

2017. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én két 2018-as naptárat kértem magamtól, és kaptam is. az egyik sima,a másikat sportnaplóként használom majd
2017. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetet. Arra mindig szükség vam:)
2017. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy tál fanta sütit :)
2017. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiscicát:) Szombaton kapom meg:)
2017. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám önfeledt, életvidám kacagását hallani újra!!! Annyi éven át derűs és magabiztos egyéniségnek ismertem meg Őt... nem hiszem el, hogy nincsenek csodák!!!
2017. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!