Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Su Princesa kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra ajándékba?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, akinek van egy szintén 15 éves gazdag barátnője és neki mindene megvan. Megbeszéltük, hogy csak kis ajándékokat veszünk egymásnak, de nekem fogalmam sincs mit vehetnék neki. DIY ötletekben nem vagyok jó, szóval marad a vásárlás. Képeket meg ilyeneket nem szeretnék, mert ezek nálunk szülinapos ajándékok.(a baráti társaságban négyen vagyunk, egy kategóriájú ajándékok kellenek) Nagyon sürgős, dec. 22-én van ajándékozásunk!

2017. dec. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Határidőnapló, falinaptár a jövő évre? Karácsonyi receptfüzet? Karácsonyi süteményt is süthetsz neki. Vagy vehetsz ilyen illatpárologtatót, valami szép dekor cuccot a lakásukba stb.
2017. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én az ugyanilyen barátnőmnek ékszert vettem. Már régóta ismerem, miket szeret, és azért egy ízléséhez passzoló ékszernek szerintem mindenki örül, nem muszáj drágának lennie.
2017. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a határidőnapló ötlete tetszik nagyon, de nem lenne még valami más ötlet is?
2017. dec. 17. 15:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh az ékszer. És milyen ékszer lehetne? Fülbevalót nem szeretnék minden nap más van rajta. Nyaklánca egy van amit soha nem vesz le és karkötővel ugyanez van. Gyűrűje is nagyon sok van és mindig mást hord.
2017. dec. 17. 15:36
 5/8 anonim válasza:
Amiből sok van, azokat gondolom szereti. Olyan stílusban vegyél neki, amilyeneker visel.
2017. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valakinek még van ötlete?
2017. dec. 17. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo baratnom van mint a tied(jo modu lany)

En is hataridonaplot adok neki csak annyiban lesz kulonleges h bevonom egy sima papirral es valami szemelyes dologgal dekoralom ki

Plusz egy illatgyertyat meg nemi edesseget adok melle😊

2017. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is lehet amúgy, hogy a határidőnaplót valahogy személyre szabod neki, ahogy az előző lány is írja! Ha elég jól ismered a lányt, néhány oldalra írhatsz be idézeteket, amik illenek hozzá, tetszenének neki :)
2017. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!