Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ami a...

Karácsonyi ajándék ami a vezetéshez köthető?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit későre hagytam, de a nővérem most kapta meg a sofőri könyvét... Saját kocsiról még nincs szó, de szeretnék valami olyan ajándékot adni neki, amit a vezetés során használhat fel, vagy ilyesmi...

2017. dec. 18. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Mi az a sofőri könyv?

Övpárna jó ajándék lehet!

2017. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szemelyre szabott kulcstarto, GPS, ulesvedo, penztarcatol fuggoen.
2017. dec. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kulcstartó a kedvenc autómárkájával?
2017. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jópofa, figurás autóillatosító, autósrádió, vicces rendszám, ablakmatrica, tapadókorongos napellenző olyan mintával, amit szeret (pl. kedvenc állat, film, banda).

Bármit is kapna, mindenképpen tennék mellé egy alkoholmentes sört, amire tapadós cetlivel ráírnám, hogy "Kezdd el megszokni! :)" :D

2017. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
van ilyen elalvásfigyelő készülék.vagy gps,tolatókamra,új autó stb attól függően hogy mennyi pénzt szánsz rá.
2017. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kulcstarto penztarca csak az adott markaban jo szerintem...

Telefon tarto? Media marktban ipad tartot is lattunk baromi jo. Lehet filmezni kozben :D

2017. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!