Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szüleimnek keresek ajándékot....

Szüleimnek keresek ajándékot. Mindenük megvan, amire szükségük van. Valakinek esetleg ötlet?

Figyelt kérdés
Nem sok esélyt adok ennek a kérdésnek, de hátha van köztetek olyan, aki hasonló cipőben jár, és talált valami univerzális ajándékot. Szüleimnek szeretnék venni valami olyat, aminek tényleg örülnének. Sajnos amire szükségük van, azt megveszik maguknak, és a giccses, ötletes-ám-de-haszontalan dolgokat sem szeretik. Könyvből sem akarok olyat venni, ami illik hozzájuk, de egy fillért sem ér, és el sem olvasnák. Valaki nem futott bele valami olyan termékbe, ami jó lehet? :D Pl. találtam egy boros készletet, ami egy szétnyitható matt fekete "boros üveg", van benne húzó, dugó, stbstb, de a baj az, hogy nem isznak üveges bort. Na ilyesmi ötleteket várnék.

2017. dec. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj élményt. Van a Feldobox-nak többféle összegben és típusban kártyája, ő választhatnak hova mennének.

www.feldobox.hu

2017. dec. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem apunak.

[link]

Nem innen rendeltem, emag-ról, de ott már elfogyott.

2017. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koncertjegyet vettem idén a szüleimnek.
2017. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinhazjegy, koncertjegy, utazas, masszazs, stb? ... valami elmeny szerintem is!
2017. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!