Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok írni karácsonyi...

Tudnátok írni karácsonyi történeteket?

Figyelt kérdés
Ez lehet vicces, ciki stb. Mik történtek karácsonykor. Pl.elborult a karácsonyfa (nálunk például ez volt XD).

2017. dec. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is, a macskák felmásztak rá, azon kergetőztek.

Este betettem a sütit a sütőbe sülni, reggelre szénné égett.

Meg volt beszélve, hogy jönnek a rokonok, közben elkezdett szakadni a hó és lementünk hófürdőzni, a rokonok meg megjöttek közben és nem tudták, hogy miért nem vagyunk otthon:D

2017. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es izgalmas karácsony ok lehettek :D
2017. dec. 22. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer felgyulladt a koszorú, egyszer meg a bejglit sikerült úgy megtölteni, hogy szétrobbant és ömlött a töltelék a sütőbe. Egyszer nem találtam csomagolópapírt csak a gyerekekét ezért mindenki még nagypapa is barbie-s csomagolópapírba tekert ajándékot kapott. Tiniként meg egyszer 23.án elmentünk bulizni, annyira féltem, hogy 24.én másnapos leszek és mit mondanak a szüleim, hogy a buliból hazaérve neki álltam hajnalban még tornázni a nappali közepén, hogy kimozogjam az alkoholt, aztán megettem a másnap vendégeknek szánt bejglit (de másnapos nem voltam).
2017. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezekhez képest az, hogy a karácsonyfa eldöl az semmi
2017. dec. 23. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az asztalterítő gyulladt fel.

Meg majdnem kiestem az ablakon, ablakmosás közben.

2017. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!