Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Aki egyedül tölti közületek...

Aki egyedül tölti közületek az ünnepeket, az hogy vészeli át az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Ne egy szavas válaszokat írjatok...

Ne olyat, hogy nehezen, vagy hát...nehezen...



2012. nov. 14. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,h ezt,h érted? Hogy teljesen egyedül van az ember,nincs senkije,mert meghalt stb, vagy hogy nincsen párja!
2012. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mustafa33 ***** válasza:
100%
ha lehet, szolgálatban. És még örömöt is szerzek ezzel a kollégáknak akik otthon lehetnek.
2012. nov. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én is egyedül leszek. Ez jó is és rossz is. Rossz érzés, mert nekem nincs családom. A párom nem lesz velem, mert nem egy városban lakunk, neki akkor otthon kell majd lennie a saját családjával (szüleivel), még fiatalok vagyunk, neki haza kell akkor mennie amit teljesen megértek. Tehát megpróbálom úgy eltölteni az időt, amíg nem lesz megint átlagos munkanap, hogy nem is gondolok a karácsonyra. Nem állítok fát, nem díszítem fel a lakást, nem sütök-főzök. Amiért jó, hogy nem ünnepelek, az az, hogy tényleg nem szeretem az ünnepeket. Az evés részét sem, a családdal összejövős, jópofizós, ajándékozós részét sem, semmit. Azt sem, hogy nincsenek nyitva boltok, nem lehet sehova elmenni...már alig várom, hogy vége legyen, pedig el sem kezdődött....
2012. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én spec nehezen, mert nincs barátom több éve, és már elég szar egyedül, még szerencse egyik szülőm él, és imádom, így valahogy még is jobb a helyzet, de már hiányzik egy társ, akihez odalehetne bújni, szeret stb, lassan kiöregszek ha így mennek tovább az évek!:'(
2012. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz...
2012. nov. 15. 20:50
 6/13 A kérdező kommentje:

Hogy az első kérdezőnek válaszoljak:

Kérdezem ezt olyanoktól, akik:


a.) akiknek nem lehet ott a szerettük,mert meghalt,mert elhagyta őket(munka miatt, vagy mert eldobta őket magától... vagy stb., millió ok lehet)


b.) aki pedig azért van egyedül, mert ezt szokta meg, ahhoz olyan kérdéseim lennének, hogy hogy tud ezzel együttélni,mit csinál, mivel tereli el a gondolatait..., nem merül-e fel benne néha a magány gondolata )

... meg ilyenek...

2012. nov. 15. 20:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek: egy cikket írok majd egy magazinnak, ami majd ezekből az interjúkból áll össze, vagy névvel, vagy névtelenül... ahogy majd a többség szeretné...
2012. nov. 15. 22:08
 8/13 anonim válasza:

előre is elnézést hogy ezt ide írom, nem vonatkozik rám a kérdés, én családommal ünnepelek mint mindig, de:


Emberek, tudjátok mit kéne csinálni?! (és csodálkozom, hogy ilyen még nem jutott eszébe senkinek, vagy ha igen, hát én nem hallottam még róla)

Csoportokat kéne szervezni ami olyan emberekből állna akiknek nincs kivel tölteniük a Karácsonyt. Városonként kéne szervezni szerintem, egy-egy városban biztosan összegyűlne min 10 ember akik egyedül kényszerülnek lenni Szenteste. Ha van a városukban valami rendezvényház, közösségi ház akkor annak egy termét közösen kibérelni, ott fát állítani, sütiket, italokat mindenki hozna, közös filmnézés, beszélgetés, programok...

Szerintetek nagy hülyeség?

2012. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de ha már eleve a bérletért pénzt kérsz(pláne karácsonykor, ami ugye még mindig Jézus születésének és egymás megajándékozásának, az áhitatnak, a csodának, az egy pillanatra történő megállásnak ünnepe rohanó világunkban), amit a résztvevőknek kell kifizetnie(kérdem én, ki más fizetné ki?!), akkor megette a fene... amúgy úgy fest, az idén én is közéjük fogok tartozni... az egyedül ünneplők közé... saját családom, barátnőm nincs, anyu külföldön, apu meg nem él velünk...
2012. nov. 16. 22:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ha van olyan ember Szombathelyen,aki most már most tudja magáról, hogy egyedül lesz karácsonykor, és épp olvassa a kérdésemet,akkor jelentkezzen nálam itt privát üzenetben,mert akkor én vállalom ennek a megszervezését... más városokban nem tudok ilyet vállalni...
2012. nov. 16. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!