Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan "egyenlítsem" ki az...

Hogyan "egyenlítsem" ki az ajándékot?

Figyelt kérdés

Ugye megvolt a karácsony, vettem ajándékot a barátnőmnek és ő is vett nekem, viszont én nem gondolkoztam olyan nagyban, nem vagyunk együtt hosszú ideje, ő viszont ez elég gáz de 3 szor drágább ajándékot vett nekem. Nagyon hülyén érzem magam, olyan mintha nem érne nekem sokat a lány pedig igen, csak nem hittem hogy ilyen árban lesz az ajándékozás.


Szóval a kérdés mit csináljak? Vegyek neki valamit még? Mondjam hogy karácsonyi ajándék ez is, vagy csak úgy vettem neki? Vagy hívjam meg egy darabig mindenre, ahová megyünk, vigyem el moziba, mit csináljak?



2017. dec. 24. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem legközelebb te fizesd a mozit meg hívd meg egy kólára.
2017. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz valamilyen szilveszteri programot, amit te "állsz".
2017. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
cserébe rendesen rakd meg és készíts saját kezeddel neki valamit. annak nincs értéke ill én mindig ezeknek örülök legjobban
2017. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy klassz helyre vacsorázni a két ünnep között.
2017. dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Vidd el egy moziba meg hívd el kajálni, este meg adj neki rendesen :)
2017. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jobb kategóriás étterembe vidd el vacsizni:)
2017. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem. felejtsd el az összeset amit mondtál. ne érezd úgy hogy bármit ki kell egyenlíts. Légy vele kedves és törődő, kicsit elszúrtad, de semmi olyan ami szándékos lett volna.

Majd a nyáron vehetsz neki egy szép kis fülbevalót vagy valami más értékesebb ékszert. De ne úgy hogy kiszámolod hány forintosat vett és te is olyat veszel. ne légy nevetséges.

2018. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!