Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez nem furcsa nektek? Túlreagá...

Ez nem furcsa nektek? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Szüleimmel pár éve nem ajándékozunk Karácsonykor, mert mi bármikor adunk, nem kényszerre. Egyedül a kisgyerekek (unokák), akik kapnak ilyenkor sok ajándékot.

Párom tavaly megbeszélte saját szüleivel, hogy náluk is lehetne így. Mégis mindenki vett, párom is. Whisky, tusfürdő és hasonló okosságok... Idén újra megbeszélte velük. Ezúttal ő már tartotta magát ahhoz, amit megbeszéltek.

Erre most a következő történt:

apósom és anyósom megajándékozták a lányukat, annak a férjét és a gyereküket. Megajándékozták férjem és a gyerekünket. Engem nem.

A lányuk és a férje pedig megajándékozta apósomat, anyósomat, férjemet és a gyerekünket. Engem nem.

Mi pedig megajándékoztuk a gyereket, ahogy megbeszélték.

Én nem voltam ott, mikor megbeszélték, de nekem ez rosszul esett. Ha bólogatnak, hogy igazat adnak, miért hoznak ilyen kellemetlen helyzetbe.

Nem tudom, férjem hogyan mondta nekik. Talán, hogy én üzenem.... Nem tudom.... De ez hülyeség, mert egyetért velem.

De születésnapokkor is én vagyok az egyedüli, akiről rendre megfeledkeznek... Nem érzem jól magam, számonra ezek a kirekesztés jelei.

És ne értsetek félre, nem az bánt, hogy semmit sem kaptam. Hanem a helyzet, ahogyan mindenki mindenkit megajándékoz, én meg nézek ki a fejemből olyan égő. Számomra jelzésértékű.


2017. dec. 25. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Talán félreérthető, a gyerekeket (mienket és sógornőmékét) ajándékoztuk meg.
2017. dec. 25. 18:35
 2/8 szántóvető ***** válasza:
37%
elég furcsa.de ha különcködtök akkor nincs min csodálkoznod.ha zavar akkor beálltok a sorba és ajándékoztok jövőre.
2017. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, ha nem tetszik nekik a karácsonnyal kapcsolatos ötlet, akkor meg tudják mondani helyeslő bólogatás helyett. Úgy tudom, egyetértettek.

Felnőtt emberek vagyunk, nem gyerekek, akik így utalgatnak.

2017. dec. 26. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy megsértődve, nekem sem esne jól.
2017. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ugy ertettek,hogy csak te nem vagy benne a ferjef kitudja hogy tovabbitotta dolgot,mindenesetre rleg cikis helyzet lehetett,nem irigyellek...

Szeretnek amugy,masban nem rekesztenek ki ,csak most erezted ezt?

2017. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktam érezni máskor is, hogy valami nem stimmel.
2017. dec. 27. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kommunikációs probléma lehet, a férjed lehet, hogy nem merte felvállalni, és a Te nevedben adta be nekik, hogy Te így szeretnéd.

Ez így elég felemásan sikerült, és megértelek, nagyon is.

(Mondjuk a jövőre nézve, szerintem vígan sz...rd le a névnapjaikat, szülinapjaikat, köszöntse őket a férjed.)

2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5.vagyok.

Mi abbahagytuk mar regen a koszontgetest,ajandekozast is.Csak nyug volt az egesz,es nekem is okoztak keserves perceket anyisek.

2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!