Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem furcsa,...

Ez csak szerintem furcsa, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt párommal, két éve élünk együtt. Szerintem jól megvagyunk, szeretjük egymást, csak kezd idegesíteni pár dolog. Konkrétan az, hogy még mindig az exe cuccaiba kell botlanom mindenhol ( vele g volt együtt, de nem éltek egy háztartásban, csak nála aludt néha). Takarítás közben hol az ex leveleibe, hol a plüsseibe, hol ebbe, hol abba. Kezd egy picit idegesítő lenni. Mit tegyek? Tegyem szóvá, vagy hagyjam az egészet ott, ahol van?
2013. szept. 24. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én fognék egy nagy dobozt,és ami olyan,azt beletenném,majd a párom kezébe adnám,hogy tüntesse el,zavarnak.

Nem feltétlen kell kidobni,de padláson,vagy nagymama pincéjében tökéletesen elférnek.

2013. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló...én kerek-perec megmondtam, hogy zavar, legyen szíves eltakarítani a lakásból az ilyesmit. Nem kell, hogy kidobja, de egy megfelelően távoli helyre, jó mélyre tegye el. Megtette :-)
2013. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. A ti kapcsolatotokban és annak szinterén semmi keresnivalója nincs olyan tárgyaknak, ami a párod akármelyik exéhez köthető. Szerintem az az egészséges, ha szakítás ezek a holmik kidobásra és/vagy elajándékozásra kerülnek. A megtartásukkal ottmarad a volt (valószínűleg már romlott) kapcsolat energiája is, és gátolja a továbblépést, a fejlődést. Ha a párod nagyon ragaszkodik hozzá, akkor bedobozolni és eltenni egy tárolóba (bár a kérdés bennem felmerülni minek ragaszkodik hozzájuk ha már nem fűzi érzelem az exhez).

Szóval tedd szóvá nyugodtan, és kérd meg hogy tüntesse el azokat.

2013. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Doboz, mindent összeszedni visszaküldeni, kidobni...2 év alatt enm hiszem el, hogy csak botladozol cuccokba, és nem volt egy nagytakarítás...


Komolyan, nem vagyok valami nagyon rendes háziasszony, mégis azért évente van egy rendszerezés otthon, amikor mindent leválogatom stb, a szekrényt minimum évi 2 szer, tavasszal és télen kipakolom, és szezonális ruhákat veszem előre.

Nálunk is volt mit bedobozolni, nem ex cuccai, hanem az anyukájáé.

2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyja már régóta dobozban van. Azt hittem, mindent összeszedtem, erre ma mégis belebotlottam valamibe, ami az övé... Elfogadom a múltját, az exét, de na.. benne is lehetne annyi, hogy ha lát valamit, fogja, elteszi valahova jó mélyre....
2013. szept. 24. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen, nálam ez fájó pont, anno én is sokat szenvedtem barátnőm és az exe miatt.

Elég sajnálatos, hogy 2 év együttélés után nem tudta rendbeszedni a dolgait, pláne neked kell, ezt sem értem.

Az ilyen emberek nincsenek tekintettel a másikra, én ilyen helyzetben már az első alkalommal, mikor az új barátnőm nálam járt, összeszedtem a régi dolgokat, hogy ne legyen kellemetlen neki és persze nekem sem.

Mondjuk nálunk nem hogy belebotlottam, hanem még a barátnőm adta a kezembe az exével készült képeket tartalmazó fotóalbumot. Mondtam neki, hogy te nem vagy normális, mondhatom, baromi rosszul esett. De talán az még rosszabbul, hogy a barátnőmnek ennyi esze volt...

2013. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!