Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karacsonyra?

Mit adjak karacsonyra?

Figyelt kérdés

A lenyeg az, hogy a baratommal ket eve egyutt vagyunk. Mindketten nagy csaladban elunk, es csalad tudja a dolgot, el is fogadoak, bar a parom csaladjaban van aki nincs kepbe (es ez igy jo is, hiszen egy 10 eves kislanyrol, es a nagypaparol lenne szo).... Szoval tavaly a, karacsonyi ajandekot ugy rendeztem le, hogy egy teljesen felesleges, semmit nem ero ajadekot adtam, hogy altalanos legye. Meg nevet se irtam ra. (Mivel mindenki a sajat csaladjanak karacsonyozik igy az ajandek bontas is kulon van)... szoval a problemam az, hogy valami szemelyre szolot szeretnek a kistestvernek, de nem tudom mit lehet adni manapsag egy 10 evesnek?


Valami szemelyre szolo kellene, de megis nem lenyegretoro, hogy akkor most kitol is van...


(Elegge rasterreszelek az ajandekokra, mert full bena vagyok benne...mindig bestresszelek es a vegen veszek valami benasagot)...


En 26/F

O 25/F



2018. nov. 3. 08:07
 1/7 anonim válasza:
Ekes pelda a problemarol a melegekkek, mar ne is haragudk. Ajandek tema a kerdesed de csak mert homi vagy maris a szexualitas temaba irod...
2018. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam erdekesebb tema, mint huszadjara elolvasni egy kezdo srac elso alkalmat, vagy mit csinaljak az aranyerem dolgaval...


Azert irtam ide, mert oszinte akarok lenni es egy karacsonyi csoportba rogton jonne a bu..zizas, stb... mindenki tudja milyenek az emberek...


Amugy pedig egy ilyen kerdest megis hol tehetnem fel, ha nem a melegek kozott, akik sokan hasonloan elik meg a karacsonyt.


Senkit nem akarok, hulyenek nezni, vagy megserteni. Szerintem egy nagyon oszinte kerdes...


Ui.: mivel a melegeknek csak itt van csoportja igy csak itt tudok kerdezni

2018. nov. 3. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy meleg vagy, szerintem ezzel semmi gond! Én maximálisan elfogadlak titeket és sajnos már bátorság kell ehhez is, hogy felvállaljátok. Szomorú.


Az, aki a kérdésből csak azt tudja kivenni, hogy meleg vagy sem. hát gratulálok....


Nem tudsz semmit a gyerkőcről? Fiú vagy lány? Megpróbálok segíteni :) akár privátban is írhatsz.

2018. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bakker, ne haragudj, látom, hogy írtad, hogy kislány. Jó felületesen olvastam.


Könyv? Esetleg olvasni szeret? Egy könyv jó ajándék szerintem. Én 10 évesen már olvastam és mindig örültem, ha azt kaptam.

Jégkori? Van a környezetemben 10 éves és imád jégkorizni.

Lego? Szerintem kortalan.

Társasjáték? Ha találkoztok akár együtt is játszhattok, de ő is tud bárkivel.


Nem tudom mennyire nagylányos már így 10 évesen, hisz 10 és 10 éves között lehetnek nagy különbségek.

Esetleg parfüm, ékszer is jó lehet. Esetleg mamusz, pihepuha pizsama.

2018. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elegge nagylanyos a lanyka. Viszont adtal par otletet, hogy mit adhatnek. Tudom, hogy szereti a puha dolgokat 😊😊 koszi szepen
2018. nov. 4. 09:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az ajándékozásból kihagynám a gyereket és külön is karácsonyoznék, hiába "fogadtak el".
2018. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minek es kivel karacsonyozzok kulon? Ez most nem tiszta.


Ennek mi ertelme lenne?

2018. nov. 5. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!