Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várod már a karácsonyt?

Várod már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Yes, of course!
2018. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de a nyarat már várom.
2018. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem, számomra ugyanolyan nap, mint az összes többi.
2018. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Kereskedelmben dolgozom, a belemet is kidolgozom karácsony előtt, plusz a gyerekeket is b...gatják mindig karácsony előtt a témazáró dolgozatokkal, velük is sokat kell ilyenkor tanulni.

Nem, nem várom. Mikor végre lehetne pihenni, neki lehet állni takarítani, főzni, sütni, rokonokat végig járni, és mikor végre mindezt kipipáltuk, újra lehet menni dolgozni.

2018. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
33%
Nem nagyon. Már nálunk a faállításon kívül nem szokás az ajándékozás sem a degeszre zabáljuk magunkat. A legnagyobb karácsonyi ajándék nekem az lenne, ha valamelyik bank adna végre hitelt :) Hogy a frissen vásárolt lakásomat jövőre elkezdhessem felújítani :)
2018. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Gyerekként még jó volt, mert hozott a Jézuska Duke Nukem 3D-t, meg patronos pisztolyt, nekem meg semmi egyébbel nem kellett foglalkoznom. Mostanra már nincs még egy kötelező ünnep, amit ennyire utálnék. Nem szeretem a kötelező rokonlátogatást, amikor mindenki kényelmetlenül érzi magát, de senki nem meri kimondani, mert még a végén elrontja az ünnepi hangulatot. Közben egész évben fel sem hívjuk egymást. Lobbizgatok azért, hogy ne vegyünk egymásnak semmit, mert senkinek se jó ez a felesleges hajsza és plázázás meló után az ajándékok begyűjtéséért. Ami kell és amire szükségünk van, úgyis megvesszük év közben. Hát hülyék vagyunk mi, nem rohanunk eleget év közben is? Nem szeretem azt se, hogy a plusz hajtás miatt december tájékán mindenki megőrül a környezetemben, és óvatosabban kell szólni az emberekhez. Jobban örülnék, ha egyáltalán nem lenne karácsony, mert a december számomra már úgy ahogy van szinte élhetetlen. A januárt jobban várom. 31F
2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

A párom is,és én is nagyon várjuk. Már most sütöttem mézeskalácsot a hétvégén. Nekünk szerencsére még “buli” a karácsony. Nincs gyerek, emiatt nincsenek félévi témazárók. A páromék karácsony előtt jó pár nappal leállnak a munkával. Én jelenleg tanulok még egyetemen, illetve itthon viszem a háztartást, tehát nem marad minden az utolsó percre.

22N 24F

2018. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Metionin ***** válasza:
91%
Nem igazán, nem vagyok oda érte. A telet, havat várnám ha lenne.
2018. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
69%

Magát a hangulatot várom. Imádom a telet, karácsont. Hmm😃


Viszont vásárolgatás, pénzköltés, vendégfogadás..na ez az amit kihúznék ha lehetne.

Ráadásul fogalmam sincs mit vegyek a tini gyerekeimnek, ha kérdezem mit kérnek, mindig az a válasz, hogy pénzt.

Csomagoljak be nekik egy 10 ezrest, vagy mit gondolnak?:D

2018. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Varom nem varom itt van a nyakamon ugyh mind1. Rokonsag nem jött latogatoba ugyh en sem latogatom őket 1 gonddal kevesebb, ezt a rokonlatogatast utaltam csak benne. Inkabb itthon ülök a fenekemen es kesz, pihenek, élvezem a hangulatot.
2018. nov. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!