Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várod már a karácsonyt?

Várod már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 17:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
6os vagyok, az egyik a "nyavalygók" közül, és csak amiatt írok, mert látom páran értetlenkednek. :) El tudom fogadni, ha valakinek sokat számít ez az ünnep, valahol örülök is neki. Ugyanakkor nagyon sokan vannak, akiknek ez nem öröm, sőt van, akinek fájdalom. Szerintem azt sem lenne nehezebb elfogadni a másik oldalról. Nem kell megérteni, meg kérdőre vonni, csak elfogadni, vagy legalább nyugtázni, hogy van ilyen is. Amúgy köszönöm, de alapjáraton pozitív ember vagyok. :)
2018. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem. Majd eljön, kicsit érdekesebb nap, mint a többi (nekem a karácsonmy az csak a szenteste), de azért eléggé hasonló hozzájuk, de ha csodás lenne, akkor sem látnám értelmét ilyen korán elkezdeni várni. Jó, ez biztos nem döntés kérdése, csak van emberekben, bennem nincs. Én a tavaszt szoktam várni februárban, amikor már unom a telet (akkor is, ha nem igazán van tél), a karácsonyt nem. Még el se kezdtem mézeseket sütni, nekem amúgy az a legstresszesebb pont, mert az írókám sosem sikerül elég jóra. Szépek lesznek a mézesek, de csak olyan kis bájosak, én pedig részletesebbet, extrábbat akarok :D

Több stressz nincs, mivel nem hagyom, de nincs is nagy család (de ha lenne, akkor is csak akkor mennék valakihez, ha akarnék. azért pár gyerkőc befolyásolna, az én kedvetlenségem ne hasson már ki rájuk, ha látni akarnak :D de az a kedvemet is jobban meghozná).


A párom karácsonyi hosszú szünetét kicsit várom, az kellemes :) Nagyon sok karácsonyon egyedül voltam, mert mindig dolgozott. De nekünk az a karácsony, amikor elmegyünk az anyjához és a pótanyjához, az tradíció és jólesik. Erre pedig mindig van egy nap, max. nem konkrétan karácsonykor.

2018. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csak a 10 féle kaját. Egyébként nem annyira
2018. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!