Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek a 14 éves unokaöc...

Mit vennétek a 14 éves unokaöcséteknek, akinek nincs hobbija, csak a számítógép érdekli? (keret: kb.10. 000Ft)

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A számítógépezésen belül rengeteg érdeklődési kör van ami érdekelhet egy 14 évest pl.pc játékok,sorozatok/filmek,vagy épp az informatika esetleg programozás

tehát ez nem túl sok infó. Néhány ötlet ami jó lehet Gamer egér,viágító billentyűzet ha asztali gépe van,esetleg ha tudod hogy számítógépen belül mi érdekli pl.kedvenc pc játék akkor azzal kapcsolatos póló/pulcsi.

2018. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A számítógép igencsak sok hobbira nyújt lehetőséget, speciel az én hobbijaim nem kis része is oda kapcsolódik... Több infó kéne, hogy mit csinál a gépen, de biztos vannak kedvenc zenekarai vagy stílusa is, hogy akár egy minőségi póló is opció lehessen... Őt kéne ismerni.

Nekem pl. teljesen értelmetlen lenne játékot venni, pláne, hogy a gépem sem jó a modernekhez, pen drive-om is van már elég (azért egy különlegesebbet elfogadnék :D azzal nehezebb félrenyúlni, mint egy játékkal, ha nem ismered az ízlését és a konfigurációját), de azért vannak lehetőségek. 10 ezer lehet, hogy kevés egy használt tabletre, pedig nekem nagyon bejött, amikor lett olyanom s nem kellett folyamatosan az asztalomnál ülnöm.

Ha véletlenül programozni is tanulna, kaphatna könyvet ennek kapcsán, bár speciel én sosem könyvből tanultam s ennél is tudni kell, hogy mi érdekli és mije van...

Én most egy jó kis vezetéknélküli egeret is elfogadnék, de ha a srácnak szuper játékra is alkalmas egere van, akkor erről ennyit.

Többet kéne tudni.

2018. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Miért nincs hobbija, ha a számítógép érdekli ? Lehet te nemtudod elképzelni mit szeret rajta, de igenis hobbi.
2018. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem ismerjük annyira a fiút, mert kb 3 havonta találkozunk akkor sem beszél sokat. Az anyja is ennyi infót tudott elmondani. Főlént játszik a géppel (Minecraft, GTA) vagy videókat néz. Szóval a hobbit úgy értettem, hogy nem csinál rajta semmi olyat ami kifejezetten hobbinak mondható. Azt meg kell jegyeznem, hogy rendkívül szegény családról van szó. Eddigi karácsonyokra vettem neki telefont, tabletet de mindegyik 1-2 hónapig bírta (egyiket eláztatta, a másikat eltörte) így nem gondolnám hogy mégegyszer kiadnék 50-60ezret amíg meg nem tanul vigyázni a dolgaira. 2 éve vettem neki egy PS3-at, az elvileg még működik/játszik vele. Esetleg ahhoz vannak kiegészítők? Vagy ti mit szeretnétek kapni ennyi idősen? Szóval azt mondjàtok ha pl. veszek neki egy márkásabb ruhadarabot akár annak is örül ennyi idősen?

Igazából nem akarok neki csalódást okozni, mert mindig tőlem vàrja szegény a “jobb” ajándékokat, de nem szoktathatom hozzá, hogy ha elront valamit akkor én egyből veszek neki újat (eddig ez történt).

Köszönöm az eddigi ötleteket is!

2018. nov. 19. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valami apróságot, szép tollat, egy könyvet, édességet, és vegyél mellé Media Markt ajándékkártyát a gondolt értékben.

Azzal ő olyan kiegészítőt vehet a gépéhez, amilyet akar.

Meg olyan "felnőttes" ajándék, az én ilyesmi korú unokahúgom nagyon örült neki.

2018. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 stewie200 válasza:
Irtad hogy videokat nez. Van esetleg kedvenc videosa? Mert sok videos ad ki pl sajat pulcsit,polot stb. Es mivel szegenyebbek is, igy biztos orulne az uj ruhanak.
2018. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló korú és érdeklődésű fiú van a családban. Egyik évben gamer egeret és billentyűzetet kapott, egy jobb fajtát, másik évben pedig valami előfizetést kért, ahonnan egy évig tud letölteni magának játékokat (sajnos nem emlékszem a nevére az oldalnak). Nagyon örült mindkettőnek.
2018. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sos cidri
2018. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
add neki oda azt a tízest aztán majd ő felnyomja magának fosnite skinekre vagy mittudomén. hidd el örülni fog neki az a kocka feje.
2018. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!