Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Minek örülnétek lányok, nők,...

Minek örülnétek lányok, nők, hölgyek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barát jellegű barátnőm, aki pár évvel idősebb tőlem. Mindent tudunk egymásról. Tudom, hogy amire szüksége van, azt maga is megtudja teremteni, venni.

De én szeretném meglepni valami különleges ajándékkal.

Nem szeretnék bizsukat venni, de nem is a legdrágább ajándékokat. De valami különlegeset, aminek nagyon örülne. Csak most ,,pasi" létemre ötletem nincs. Minek örülnétek ?


2018. nov. 20. 12:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
26%
Parfum, szinhaz jegy, virag
2018. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Ő mit fog szólni ennek a meglepetésnek? Vagy ez nálatok bevett szokás karácsonykor?
2018. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
(ehhez a meglepetéshez - bocs)
2018. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, ez bevett szokás, nem most először ajándékozzuk meg egymást az ünnepi napokon.


Köszönöm az eddig válaszokat!

2018. nov. 20. 14:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Hát, ha magamból indulok ki akkor én parfümnek örülnék vagy könyvnek. Igaz egyik sem túl különleges, de igényes és lehet neki örülni.
2018. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Kézzel készült ékszer esetleg jó ötlet lenne,nem épp bizsu és nem is feltétlen drágák.Ha szereti az egyedibb dolgokat akkor mindenképp nézz körül meskán .
2018. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Könyvnek én is örülnék mindig.

Van, amit együtt szoktatok csinálni? Esetleg ahhoz kapcsolódóan is lehetne valamit.

Vagy sportszer, sportruha.

2018. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Parfümöt csak partnertől illő, attól is csak azt, amiről tudja, hogy szeret.


Én szeretek sütni-főzni, így nekem különlegesebb hozzá való, fűszer, forma okozna oromet, kave fuggokent kulonleges kávé, illetve most épp egy chemex a vágyam

2018. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Parfüm szerintem nem jó ötlet, magamból kiindulva tudom hogy nehéz magamnak is választani, más a bőrön mint az üvegben stb.

Én mondjuk örülnék seedbonbon-nak, valami közös élménynek (pl.mozi, szabadulószoba, lézerharc stb.), bármilyen kreatív személyes dolognak.

2018. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ismered, akkor tudod, hogy mit szeret csinálni.

Én pl imádok kirándulni és imádom az állatokat, így egy kirándulás ott ahol még nem jártam, vagy egy állatkert jó lenne, vagy a másik véglet, amit egyedül szeretek csinálni, unaloműző, lefoglaló játékok.

2018. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!