Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Erre mennyire béna rákérdezni?

Erre mennyire béna rákérdezni?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja leszünk együtt a barátommal karácsonykor. Mindenképpen szeretnék neki adni valamit, de nem tudom, hogy valami "hasznosat" (pl. egy pulcsit, ilyesmiket) adjak neki, vagy személyeset (amit én is csinálok, de veszek is valamit).

Fura lenne megkérdezni, hogy milyen jellegű dolgokat adjunk egymásnak?

És örülnék, ha ajándékötleteket is adnátok. Tudom, az én barátom, én ismerem, de jó lenne ihletet meríteni:)


19L 21F



2018. nov. 25. 14:04
 1/6 anonim válasza:
58%

szerintem nyugodtan kerdezz ra hogy mit szeretne minek orulne

egy

polo / pulcsi mindig jo otlet ugy gondolom + kozos kepek akár képkeretben, esetleg még mellé csoki

a baratom szobajaban nincs kislampa es kuka szoval en pl azt fogok vasarolni :DDDDDDdd de a tiednek is lehet van valami ilyesmire szuksege :)

2018. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
haha, koszi:D
2018. nov. 25. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt már csak kiismerted, hogy mi az érdeklődési köre, mivel tölti a szabadidejét, esetleg mi lenne számára hasznos a mindennapokban.


Így nehéz ötletet adni. A testvérem barátnője pl háztartási cikkeknek örül, más nőt meg ki lehet ezzel kergetni a világból, ha olyat vesz a férfi ami "kell"... Szóval érted.. :D Neked kell ismerni :)


De ha olyan a viszonyotok, akkor simán rá tudsz kérdezni, hogy minek örülne. Nincs ebben semmi.


De én mindenképpen abban gondolkodnék, hogy minek veheti hasznát. Pl igen, a pulcsi, óra egész jó ötlet, ha szeret öltözködni, mert az hasznos, tudja hordani és rád emlékezteti.


Ha van valami kedvelt hobbi, szabadidős elfoglaltság akkor ott kérdezősködj körbe, hátha még nincs meg valamije. (Pl akik szeretnek számítógép előtt ülni, azoknak mindig találni valami olyat, ami még nincs)


Konkrétan segíteni nem tudok, de remélem abban tudtam segíteni, hogy merre indulj el!

2018. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit biztos ne: közös kép keretben, plüss, bögre stb. Aki ilyeneket javasol, tuti hogy egy romantikus tinédzser lány. :D

Lehet élményt ajándékozni, mozijegyet, szabadulószoba kupont, kalandpark belépőt, repülőtérlátogatást, ha a főváros elérhető számotokra ( [link] - felejthetetlen program!). Ezekre mind ketten is el lehet menni, sőt nyilván minimum ketten el fogtok rá menni, így egy személyes közös élmény lesz belőle, ráadásul nem olyan elcsépelt ajándékfajták, az ember nem jár naponta ilyenekre. Vagy hasonló élmény lehet egy jó társasjáték, különösen, ha már két főtől játszható (pl. Hanabi), de többekkel jó játékpartikat lehet csapni. Emléktárgyakkal sajna elég könnyű mellényúlni, ráadásul még ott is marad mementóként. :)

2018. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy pár üveg jóféle APA sört neki, csak hogy érezze a romantikát ;)
2018. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából a négyessel értek egyet. Fontos, h. ne elcsépelt dolog legyen - pl. egy plüss v. kispárna v. feliratos bögre. Ezek elég dedós dolgok, nem igazán ilyesmire van szüksége egy ffi(kezdeménynek). A srácok - szerintem - nem annyira értékelik ezeket a romantikus/ esetenként giccses, személyiségükhöz, lakókörnyezetükhöz nem illő tárgyakat.

Ha élményt adsz, azzal ált. nem lősz mellé, v. olyan használati tárgyat, ami 'értéket' jelent neki (még ha nem is túl értékes).

Én ugyanilyen idősen egy 'micimackós' párnát vettem a barátomnak - így, felnőtt fejjel nem volt nagy ötlet, de azért mondta, h. aranyos vagyok.... Ellenben ő egy minőségi tollat gravíroztatott kettőnk nevével (kár, h. hamar elveszítettem v. vki. eltette. 20 éve még többet használtuk a tollat...)

Vehetsz egy szép övet, egy bőr kesztyűt, ha nincs neki, és ismered a stílusát v. sapka-sál kombót - de nem feltétlenül kell ruháznod, csak ha ráfér a frissítés, és nem veszi rossz néven.

Függ attól is, h. mekkora a kereted, milyen színvonalon éltek (oké, h. fiatalok vagytok, de láttam olyat is, aki - a szüleik révén - egyetemi tanulmányait lakással, autóval indította - tehát ilyen téren sem vagyunk egyformák). Pulcsi van 2 000-ért és 20 000-ért is.

Ha jobban el vagy eresztve, vehetsz fapados jegyeket is, pl. Debrecenből Párizs, Milánó, Bázel 3000-5000 Ft-okért is elérhető szokott lenni, ill. vannak Bp.-ről is 5000 Ft-os jegyek (pl. Berlin). Vagy ajándékozhatsz páros fürdőbelépőt (esetleg) masszázzsal (Bp.-en Lukács, Gellért, Szecska, vagy vidéken vhol.), esetleg wellnesshotelben néhány nap lazulás.

(pl. a maiutazas.hu-n sok ilyen akció van).

Ezen kívül kalandpark, szabadulószoba, 'gyilkosos' nyomozás, Urbango, sétarepülés, tandemugrás, vitorlázás - bár ez utóbbiakat majd csak jobb időben lehet igazán élvezni.

2018. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!