Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit akartok kapni karácsonyra?

Ti mit akartok kapni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Olyan dologra nincs égető szükségem, amit pénzért meg lehet venni. Szóval egészséget, kapcsolatot, barátokat.
2018. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Olyan fözökanalakat, amiket szeretek és nem kapok sehol
2018. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Akármit. Edénykészletet, játék figurákat, sálat, fehérneműt, ékszert, táskát, határidőnapló, könyv, hatodik bögre, basszus akárminek örülök. :D
2018. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Apró ajándékot és nagy szeretetet.
2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy közös vacsora szenteste a legközvetlenebb családtagokkal, (vagy lehet közös ebéd/vacsora karácsony napján). Nekem olyan már emberemlékezet óta nem volt.
2018. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én se mikulásra, se karácsonyra nem szeretnék semmit. Csak egy békés nyugodt napot a családdal.

Én úgy érzem meg van mindenem, nem vágyok semmilyen pénzért vehető ajándékra.

Ha valami kell meg veszem magamnak bármikor év közbe.


A karányony is mint a többi ünnep inkább szól az anyagiakról és a költekezésről mostanában, nem pedig a szeretetről és a megemlékezésről mint régen. Én szülinapomra és névnapomra se szeretnék soha semmit kapni, utálom az ajándékozgatást (jó mondjuk adni szeretek, de csak akkor ha hasznosat tudok, felesleges dolgnak nincs értelme), én többe nézek egy nyugodt napot a családdal békességben, egészségben.

2018. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt hogy a 3 testvéremmel együtt töltsek egy délutánt vagy csak pár órát. Sajnos évek óta nem találkoztunk 4en egyszerre.
2018. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretetet békességet nyugalmat gondtalanságot, és egy könyvet. Inkább a szegényeknek vagy a karitasznak adnék valamit. Hogy ne csak én legyek boldog karácsonykor hanem mások is. Mert kapni csak úgy jó hogy adunk is közben!
2018. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy nyugodt és meghitt napot a férjemmel, illetve családdal. Nem az ajándékon van a lényeg. Mi csak jelképes ajándékot adunk egymásnak, amit általában mi készítünk vagy egy könyvet, különleges szaloncukrot, ilyesmi. A férjemmel közösen már megvettük az ajándékot magunknak idén, így külön már nem veszünk semmit egymásnak és nekünk ez így jó. Tavaly megbeszéltük, hogy nem veszünk semmit, amikor mindenünk megvan. Ettől függetlenül fantasztikus karácsony volt. Ha lesznek gyerekeink, nekik mindig lesz rendes ajándék (játék, mesekönyv, stb.).
2018. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

H&M-es ajándékkártyát. Nagyon szeretek ruhákat vásárolni a babámnak ebben az üzletben, de nem túl olcsó, így ritkán veszek onnan dolgokat. Annyira örülnék neki, de úgyis megint valami piát vágnak hozzám, amit úgysem én fogok meginni, mert nem szeretem az alkoholos italokat :(

Igaz, hogy a ruhát sem én hordanám, de nekem élmény kiválasztani a ruhát és látni rajta később.

2018. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!