Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit vesz a ferjenek,...

Ki mit vesz a ferjenek, pasijanak?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem mit vegyek a pasimnak hogy használja is örüljön is neki. Ő már vett nekem ajandékot és az árát kiszedtem belőle jó drága volt , ugy hogy ez zavar is egy kicsit hogy ilyen drágátt vett nekem 40 ezer forintert... 22 éves a srác es 4 eve vagyunk egyutt
2018. nov. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En könyvet és koncertbelépőt adok ajándŕkba. Szetintem a kisebb apróság+ élményajándék (valami belépő koncertre, előadásra) mindig befutó.
2018. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy élménylövészeti csomagot kap.
2018. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is élménylövészetet, de mi közösen megyünk.

Meg egy parfümöt, amit imádok rajta.

2018. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadtam meg hogy 4 éve vagyto keygütt és úgy beszélsz róla mintha a haverod lenne. Srác meg pasim. Namindegy.

Régen rossz ha az ajándék értéke számíat nektek. Mináél drágább legyen. Nem verseny. Csináltass neki egy vászonképet kettőtökről.

2018. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pénztárcát kér és kap.
2018. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, 4 év után annyit tudnod kellene róla, hogy ő minek örülne ...
2018. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedted belőle az árát? Na, ez milyen ajándékozás? Tök gáz. Így semmi értelme. Vagy most majd dicsekedhetsz a barátnőknek, hogy te milyen drágát kaptál?

Ha van hobbija, ahhoz vegyél valamit. Sportszer. Parfüm. Könyv. Bár gondolom, nem szoktatok olvasni.

2018. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kiszedtem belőle az árát :D

Valami kis p*csa lehet..:D

2018. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!