Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ugye karácsony lesz. Nem...

Ugye karácsony lesz. Nem tudom hogy mit vegyek a nővérem férjének aki most 24 éves. +a nővéremnek? A nagymamámnak? Az anyukámnak? Nagyöon le vagyok mardva.

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Először gondold végig, hogy szükségük van e bármire. Konyhai eszközök(kések,evőeszközök,poharak,teflon edények,stb.), lakáskiegészítők(váza,kaspó,terítő,stb). Nálunk pl. nekem evőeszközkészletre lenne szükségem. Szüleimnek poharakra, mert 2 év után megint összetört sok és nem tudnak kirakni 12 db-ot ha valami nagy családos összejövetel van, nővéremnek és a férjének ágyneműhuzatra lenne szüksége.

A nagyszülőknek a legnehezebb szerintem, mert nekik igazából már mindenük megvan, de egy családi képnek biztosan nagyon örülne a nagymamád. Vagy akár ha sütsz neki sütit és belerakod egy szép dobozba.

Ha semmire sincs szükségük lakásba, akkor lehet könyv, parfüm, ruha.


Te tudod, hogy mi az amire szükségük lehet, gondold végig ezeket, hátha eszedbe jut valami jó.

2012. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] Ilyeneket találsz Spárban, Rossmanban meg még csomó helyen. 1000-1500 között vannak,és találsz a női "márkákból" (vagy hogy mondjam:D ) is.
2012. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy saját kezűleg készítesz valamit:)
2012. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anyukámnak valami szép felsőt vagy pulcsit veszek és egy dvd lejátszót, apukám egy pénztárcát kap, amit kinézett, és egy parfümöt, amit szintén, apukám élettársa meg könyveket és társasjátékot. :)
2012. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!