Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok nekem diy karácsonyi...

Tudnátok nekem diy karácsonyi ajándék ötleteket adni? Egy 12 éves fiúnak lesz. Lehet pinterestről vagy ahonnan akarjátok.

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezesetben kár érted, valószínünek tartom, hogy te már ennyi idősen nem fogsz váltoni. A stílus maga az ember :)
2018. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és van itt még valami! Leírhatod még pár privát üzenetben, hogy “hülye vagy”, ezzel csak engem igazolsz :)
2018. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
52%
Kedves utolsó, valószínűleg te se lehetsz egy tökéletes ember, már csak azért sem, mert örömöt találsz abban, hogy egy teljesen random embert fikázol azért, mert nem szóról szóra pontosan fordította le a "diy" jelentését. Nem tök mindegy? Átjött a lényeg... a gyik-es kérdések felébe bele lehetne kötni valahogy, látom, neked ez nagyon megy.
2018. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!