Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi a tervetek idén karácsonyra...

Mi a tervetek idén karácsonyra? Hogy fognak eltelni az ünnepek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon leszek, talán ellátogatunk a rokonokhoz is. Jót fog tenni az a több, mint két hét pihenő a munka után.
2018. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem mindenki itthon lesz idén. Szenteste szoktunk összejönni szűk családi körben, mi délelőtt elkészülünk itthon, anyu főz, én mosogatok, segítek neki ha kell, apu addig fát díszít,ha végzett megyek porszivozok, dél körül megerkezik a család és kezdetét veszi egy nyugodt,meghitt, kellemes nap. Ebédelünk, utána megyunk mosogatni, ajándékozunk, aztán beszélgetünk eszegetunk iszogatunk, közben megy valami jó kis karácsonyi film a háttérben amit kb senki se néz soha:D nem siet haza senki mer másnap nem dolgozunk.

25-26 itthon vagyunk max testvereimhez megyünk el kicsit.

Nálunk nincs jopofizas a többi rokonnal, evkozben se tartjuk a kapcsolatot velük,így karacsonykor sem, max egy SMS azt jolvan.

Imádom a karácsonyt, tetszik a karacsonyfa meg minden ilyesmi. Szóval várom.

Ja és mi nem csak karácsonykor jövünk össze, hanem hetente egyszer kétszer.

Csak ilyenkor mindenki csinos, nyugodt, senkinek se kell rohannia sehova.. Es más azért mégis a karácsony mint egy sima nap.

2018. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy minden évben, utazással. Minden hozzátartozóm más városban lakik, vagy kicsi gyerekek vannak, vagy idősek, ezért én utazom hozzájuk,hogy legalább az ünnepek alatt együtt töltsünk egy kis időt.

Egyszer valaki sok évvel ezelőtt megkérdezte, mit szeretnél karácsonykor, és én botor módon azt kívántam, hogy ne kelljen sehova sem mennem itthon tölthessen a karácsonyt. Megkaptam, súlyos betegen, feküdtem két hónapig. Aztán még fél évig lábadoztam.

Ezért örülök, hogy együtt lehetünk, és utazom addig amíg van hová menni, amíg van kihez menni, amíg bírok menni.

2018. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A hagyományos módon.

21/22: favásárlás

23: sütés-főzés

24: faállítás, díszítés, szűk családi körben ünneplés

25-26: egy-egy rokonlátogatás, mellette pihenés

2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az volt a terv, hogy nem kezdünk el mindenkinek egyesével külön-külön ajándékot kitalálni, hanem ahány helyre megyünk, annyi helyre viszünk egy darab olyan csomagot, amiből mindenki csipegethet ezt-azt... de mégiscsak beindult az ajándékhajsza...
2018. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ünnepek, ez nálam három az egyben. Karácsony másnapján már dolgozom, de az előtte való két nap barátokkal. (Mivel a meló miatt nem tudtam szabit kivenni, hogy hazautazzak, és Skóciában lakom.) Szilveszterkor is dolgozom, tehát ezen nem is agyalok, oké, hajnali négykor zárunk, de akkor is, utána kinek van ereje bármihez is? Január másodikán meg szülinapom van, amikor bepótolom a szilveszteri ivászatot. Röviden ennyi.
2018. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!