Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra jó ötletnek tűnik...

Karácsonyra jó ötletnek tűnik barátnőnek ez az ajándék?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki venni egy plüss macit és mellé egy szív medált.
2018. dec. 5. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fiatalok vagytok, kezdő kapcsolat, akkor oké, amúgy a plüss borzalmas sablon,hacsaknem kifejezetten szereti és/vagy gyűjti őket.

Egy igényes ékszer, az említett szív medál viszont jó ötlet.

Ha már több ideje vagytok együtt, a plüss helyett inkább találj ki mást. Valamit, amire szüksége lehet, tudja használni/hordani, esetleg a hobbijához köthető stb

2018. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kezdő kapcsolat, 2 hónapja leszünk együtt lassan.

És ha csak a szív medált adom úgy kevés?

2018. dec. 6. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kevés, pont elég. De vedd számításba azt is, hogy visel-e ékszert ha igen akkor milyet.


Én nem hordok, ha tenném csak is nemesfémet amit nem kell fel-le venni és nem megy tönkre a hordás során.

Kaptam bizsut anno, egy két alkalommal viseltem csak hiába tetszett.


Ha bizsut veszel akkor is kerüld a giccses dolgokat. A letisztultabb, elegánsabb jobb.

2018. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szív medál jó ötlet, és ezüstben már van 3-4 ezerért is. A macit hanyagold szerintem. Elég csak a medál, vagy max vegyél hozzá egy doboz bonbont.
2018. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ, hány éves a barátnőmd és mivel foglalkozik. Én 20as éveim elején friss kapcsolatban kétszer is kaptam plüsst a páromtól. Nagyon rosszul esett, célzásnak éreztem, mivel fiatal felnőttként egyetemre jártam, dolgoztam, elköltöztem a szüleimtől, tehát próbáltam a saját lábamra állni. És nem tetszett, hogy ennek ellenére azt gondolja rólam, hogy szeretni fogok egy gyerekjátékot a játékboltból. Viszont 13-14 évesen örültem egy fiútól kapott macinak.
2018. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Régi ismerőssel első találkozáson és randin, 1 méteres macit kaptam, és lufit(csoki stb.) oda-vissza voltam érte, hogy tudja mivel vehet le a lábamról. Olyat vegyél neki amit tuti szeret, vagy készíts kézzel ajándékot késöbbiekre tanács ez. A szív medál tökéletes, nem giccses, szinte minden lánynál beválik. Remélem jól fogadta az ajándékot.
2018. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!