Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy díszítsem ki a szobám...

Hogy díszítsem ki a szobám karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár ötletet kérni hogy hogy díszítem egy kis karácsony hangulatra a szobám. Nem szeretnék érte nagyon költekezni. Szóval inkább diy(házi készítésű) ötletek kellenének. Előre is köszönöm. Kellemes ünnepeket!

( lány vagyok)



2018. dec. 14. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Fényes ajándékcsomagolópapírból pl sötétzöld, ezüst, arany, bordó -vágj ki ilyen recéseket, nagy lyukkal ^^vv^^ Ilyen szélű lyukak legyenek téglalapokban. Meg pl leeht még olyat is csinálni, vannak ablakmatricák, amik leszedhetők és újra kirakhatók jövőre, fóliára is csinálhatsz üvegmatrica-festékkel, és akkor nem szeded le a matricát, hanem magát a fóliát ragasztod fel; valahol láttam árulnak minikarácsonyfát, meg izzósort gyertyásat az ablakba; akkor van az amikor összetűzöl két papírcsíkot V alakban, úgy, hogy 90 fokos szöget zárjanak be egymással, egyszer az egyik színűt hajtod rá , másszor a másikat. Ilyet pl lehet krepp-papírból. Vannak neten formák, hogy ha összehajtogatod a lapot, milyen formákat vágj ki belőle, és hogyan tartsad a papírt -hogy azé ne essen szét- hogy széthajtva majd hópehely forma jöjjön ki a papírból, ragaszgathatsz cérnán plafonról lelógó vattapamacsokat celluxszal hópehely -gyanánt is. Ragasztgathatsz ki a falra papírtörlő hengerjéből meg szintén fényes csomagolópapírból készített mű-szaloncukor csomagolást is; ha van csillár, arra is lehet ilyen fényes papírcsíkokat; pakolhatsz ki gyertyákat úgy, hogy meg se gyújtod , készíthetsz viskót mézeskalácsból, leteheted az asztalra. Csillagszórózhatsz, de óvatosan (Ja de és ez nem folyamatos dolog, csak hátha örülsz neki:)) Amúgy egy falatnyi, kb 10-15 centis 3 felé ágazó fenyőágdarabot is bevihetsz a szobádba, akár csinálhatsz magadnak mini műfenyőt, és ráraksz dísznek egy gyertyát, meg pl ilyen piros vékony pamutanyagból meg fehérből csálsz bundát ilyen műzokninak , amit csak úgy kiakasztasz, vagy celluxszal fölragasztasz a falra; szal kivágsz a pirosból egy csizmaformát, meg raksz a fehérből is egy kicsit, mintha az lenne a bélése és kicsit kiáll, kilóg a tetején, meg pl angyalkás díszek; angyalkás hűtőmágnes v fenyődísz önmagában is jól mutat, ha pl kirakod az asztalodra. Amúgy egyszer egyik tanárom hozott valami ezüstös festéket, ő műhónak vette, ráfújta az ablakra, de nem az volt:) Meg Mikulás meg szarvas-szobor előrakva. Vagy egy teljes Miku is ugyanúgy anyagból kivágva ilyen pamutból. Meg gyufásdobozt is körbetekerhetsz csomagolópapírral meg megkötöd ilyen fényes szalaggal, és akkor az is lehet pl karácsonyfa-dísz is, vagy asztalodra is rakhatod. Vagy hajtogatsz dobozt pl. Valahol láttam egy valszeg kézzel készített ilyen mini ajándékos kiskosarat, nagyon cuki volt, az is ilyen akaszthatós volt. Nem tom már mik voltak benne. Nem tom am ilyen piros kis bogyók rémlenek. Amit szintén zöld ággal szoktam látni ábrázolva, pl egyik ablakmatricánkon is olyan van. Meg nyomtass ki pl téli képeket. Vagy ilyen karácsonyfás színezőt nyomtass ki a netről, és színezd ki. Téli tájképeset nem nagyon tudsz kiszínezni, de az is jól tud kinézni.
2018. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Vagy pl szarvasos-Mikulásos színező a karácsonyfás-ajándékoson kívül.
2018. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen❤❤! Rengeteget írtál.Mikor meglattam nagyon meglepődtem. De nagyon szépen köszönöm,nagyon jó ötleteket írtál!
2018. dec. 14. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Pinterest tele van jobbnál jobb ötletekkel. Nézz körül ott is.

[link]

[link]

2018. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kész a szobám! Nagyon szép lett hála nektek.
2018. dec. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!