Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem kinos ilyet adni karacsonyra?

Nem kinos ilyet adni karacsonyra?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Születésnapjára, a kedvenc tortáját vettem meg neki, meglepetésként mert nem akarta megtartni meg egy sziv alakú kis párnát, bögrével.


Nem vagyok annak a híve hogy 20 ezreket kell egymásra költeni.


Viszont közeleg a karácsony. A nyár óta együtt is alszunk, agusztus óta.


Tudom kis fázós, ezért vettem neki egy takarót, karácsonyit. Szürke alapon hópelyhes. Amit minden éjjel használhat, és egy álomfogó diszt,meg egy bonbont. Karácsonyi csomagoloval becsomagoltam.


Nem nagy dolog es tudon butasag az alomfogo tortenete is de szerintem aranyos,es talan kicsit szemelyes is mert minden ejjel ram gondol ha a takarot fogja es az alomfogo pedig tudom hogy egymas nelkul alig alszunk el es forgolodunk . Edesnek talaltam a rossz almokat megfogja a halo a jo pedig atcsuszik. Almodjuk egymassal.


Nem akartam tusfurdot sampont venni neki parfumot. Szemelytelen.

Autos dolgokra nincs penzem mert meg tanulok. Focit nem nez.


21 /L


Nem gaz ilyet kap? Nem neznetek butan ti fiuk?


2018. dec. 13. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
48%
Ez az álomfogó tiszta ezotériás marhaság. Szerintem vigyél neki egy nagy dobozt is amiben tárolja majd a szív alakú párnával meg a bögrével együtt.
2018. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
98%
Őszinte leszek veled: a bögre, szívecskés kispárna, meg álomfogó, és a plüss izék nem kifejezetten a férfiak álmai tárgyak. A pasik jobban örülnek a kütyüknek, hifis, autós, vagy számítógépes cuccoknak. De a karácsony nem feltétlen kell, hogy a cuccvásárlásról szóljon, hanem inkább a szeretetről, ahogy te is írtad. Épp ezért szerintem minden ajándék csodaszép, ami szívből jön, és ez mind olyan. :) Ha ilyen ajándékot kap a pasid, érezni fogja a szeretetet, a törődést, összetartozást, és hogy fontos neked. Szóval szerintem ne izgulj, mert épp ez a karácsony lényege, ami a te ajándékodban is van. :)
2018. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom mire vagyik egy Subarura, de arra sajna nincs penzem. :) De egy dugattyu cserere se a Swiftbe :) Gondoltam orara azokat szereti de az van neki. A bogre azert volt mert minden reggel kakaot iszik. Szoszerint.
2018. dec. 13. 18:32
 4/21 anonim válasza:
97%
Ne aggódj, szerintem nem létezik a földön olyan csaj, aki ennyi idősen nem bögrét, meg szívecskés plüssizét ad. De ez majd változik úgyis, a te korodban ez tök normális.
2018. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
96%

Amikor írtad hogy vettél neki hópelyhes takarót meg bonbont meg álomfogot, az a hondolat fogalmazódott meg bennem hogy de édes pasi vagy, szerencsés a baràtnőd hogy ilyen figyelmes vagy. Aztàn írtad hogy làny vagy -.-

Én se vagyok híve a drága ajándékoknak.

Én mindig figyelem hogy mire mondja hogy tetszik neki. Egész évben nyitott füllel járok mellette. Nem feltétlen drága dolgokra vágyik. Pl multkor egy pólóért volt oda,amire nem volt már pénze, úgyhogy megvettem neki titokban másnap.

Èn se vagyok híve a szerelmes pàrnád bögrés plüssös ajándékoknak.

Valószínű örül majd a párod az ajàndekoknak mert tőled kapja. Az hogy valóban tetszik neki azt úgyse mondja el neked, nem akar megbántani.

2018. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromnak ülés húzatod vettem a kocsijába, de még októberben, 6000-ért akciósan. Most meg egy kormánykerék védőt és biztonsági öv párnát összesen 3500 valamennyiért.

Ha előre gondolkodik az ember év közben össze lehet csipegetni az ajándékokat.


Én párom is iszik kakaót minden reggel, és engem is rászoktatott :D De eszembe nem jutna bögrét venni neki, nálam pont az a személytelenség és a nuku ötlet szimbóluma.


Az álomfogódat meg személyessé is tudod tenni, nyomtassál ki az álomfogóhoz méretarányos képeket magatokról vagy csak magadról és fűzd őket a lógó tollas részhez.

2018. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jo az alomfogora. Mivel nem reg csinaltam kepeket de azt albumnak akartam megoldani de ez jobb otlet. Koszi :)
2018. dec. 13. 19:06
 8/21 anonim válasza:
21%
Szeretnem ha tudnad, hogy meg nekem is megmelengette a szivem, ahogy keszulsz neki ajandekot adni. Szerencses egy ficko, hogy ennyire szeretik. Aranyos lany lehetsz. :)
2018. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

A gesztus a lényeg.

Ha azt tartja fontosnak ,milyen ajándékot kap ,nem a szeretetről szól a dolog.

Én a páromtól már kaptam zoknit is,sapkát is ajándékba ,mégis imádom már 15 éve.

2018. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jókat vettél:)

Én elég jól ismerem pl a barátomat, neki tetszene nagyon mindegyik.


Szülinapomra kaptam egy álomfogot tesomtol, mer nagyon tetszenek, aztán annyira tetszett barátomnak hogy vettem egyet neki is:)

A takaró is jó ötlet mer hasznos és pont szezonális, a csokinak meg szintén örül az ember ha szereti.


24L

2018. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!