Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti milyen szaloncukrot vásárol...

Ti milyen szaloncukrot vásároltok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek melyik jött be. Hátha tudtok még újat mondani :D A milkát, strühmert, bonbonettit szeretjük nagyon, de idén jó lenne valami újdonság :)


Csokifüggelékeket is szeretnék vásárolni, viszont abból konkrétan zero kínálatot láttam eddig...


Várom szeretettel az ötleteiteket.



2018. dec. 14. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Férjem fradi szurkoló és a shop-ban kapható ilyenkor fradis szaloncukor. Kifejezetten finom, kézműves. Zselés, kívül étcsokoládés. Minden évben ezt vesszük, nagyon szeretjük! Ez mellé még milkát szoktunk, azt a cseresznye krémeset.
2018. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Férjem mogyorókrémes milka, lányomnak lidl zselés. Én meg nem szeretem :)
2018. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Hát pl amiket kóstoltam már és jók voltak, bejöttek nekem:

karamella, marcipán, rum, kókusz, almás-fahéjas, némelyik zselés is finom de nem kedvenc, volt az a milkás, akkor milyenek vannak még, esetleg kávés, asszem a mascarpone-s csokik is jók, a mogyorós csokikat is szeretem. Ja és mégegy, h ne olyat vegyél amelyikre rá van írva, hogy valamilyen ízű, pl én ettem már olyan csokit , ami elvileg marcipán ízű lett volna, de köszönőviszonyban sem volt a marcipánnal, és nem tudtam, hogy ez most lejárt, megromlott, vagy ennek eredetileg ilyen íze kell legyen. Szavatossági ideje szerint még jó volt, és a többi csokinak, amit ott vettem, nem volt semmi baja; azért volt ez valszeg csak 50 FT-os, mert szörnyű íze volt. Nem is tudnám mihez hasonlítani, a gyártó meg ráírta, hogy "marcipán ízű." Hát nemá:D Evett ő már marcipánt valaha életében?:D Szörnyű volt, visszavittem, aztán az eladó cuki volt, mert visszavásárolta tőlem ezeket. Má kijöttem a boltból, átmentem az úton, és utána ott rögtön kibontottam, 4-et is vettem belőle, mert "milyen jó árban van, meg a marcipán is fincsi". Na ozt akkor azt az egyet amit megkezdtem azt már azt hiszem, megettem, de visszamentem, nem tudtam, hogy most valahol esetleg megsérült a csomagolás, és akkor így a szavatossági idő ellenére tönkrement, vagy ennek frissen is ilyen íze van. (Az amúgy nem szaloncukor volt) Na szóval az a lényeg, hogy ne olyat vegyél, ami valamilyen ízű, mert abban csak aroma van; hanem olyat vegyél, ami valamilyenes. Tehát X ízű nem jó (vagy nem minden esetben jó), X-os; az jó.

2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább Bonbonettit, abból is zseléset és vajkaramellásat. Esetleg egy doboz Milkát is,mondjuk marcipánosat.
2018. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Kakaókrémes Milka
2018. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
sportszeletes
2018. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Miss Endzsi ***** válasza:
44%
Szerintem a Szerencsi zselés a legfinomabb.
2018. dec. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
54%
Nalam a konzumszaloncukrok viszik a palmat. Igaz mar nem olyan mint regen de nagyon szeretem. Azon kivul zseles es a karamellas a kedvenc es a milkat szoktuk miis venni (nem mindig) valamibol finomabb a sparos. Amugy barmelyik johet meg amelyik eddig izlett szinte mindegyik :)
2018. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Zselés Bonbonettit,idén vettem almás-körtéset is,de a klasszikus jobb.Szeretem a Szerencsi narancsos marcipánosat az áfonyás annyira nem jött be.A Szamosból jó a csokis a mogyorós meg a...Talán a szilvás ami nem annyira.
2018. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Zselés bonbonetti, és a tojáslikőröset szeretjük még.
2018. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!