Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha voltatok már betegek...

Ha voltatok már betegek Karácsonykor, hogyan vészeltétek át az ünnepeket így?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok, mert az ünnepek alatt egy orvost sem találtam és valahogy lábon kihordva otthon túléltem egy krónikus idült felfázást 27 évesen. A legrosszabb emlék az életemben.
2018. dec. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Trombitálva.
2018. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Hát úgy ahogy bármikor máskor beteg vagyok. Fekszek, szedem a gyógyszert
2018. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem kicsi koromban nem sikerült elkapni a bárányhimlőt és emlékszem hogy kb 4 éve pont karácsonykor sikerült elkapnom 13 évesen hát nagyon rossz volt :D
2018. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindíg beteg vagyok karácsonykor: idegbeteg!
2018. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még 13 évesen ledöntött az influenza, pont Szentestére. Hát nem éreztem valami jól magam, 39 fokos lázam volt, de túléltem. Nem mentünk rokonokhoz, ők jöttek, úgyhogy elviselhető volt, csak gyengélkedtem. Két nappal rá, anyum is elkapta, majd bátyám, végül Szilveszterre apum. Szép kis ünnepi időszak volt. Mindenki szenvedett.
2018. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6 Sosem voltam beteg karácsonykor, 39 lázam meg sosem volt sem influenzakor, sem tüdőgyulladáskor, ezért nem is vettek komolyan, téged legalább komolyan vettek...
2022. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!