Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utálom a karácsony és nagyon...

Utálom a karácsony és nagyon várom már tavaszt. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Kb. 19 éves koromig megvolt az a bizonyos karácsonyi hangulat, azóta nincsen. És tavaly karácsony előtt 3 nappal tragédia történt és azóta nagyon utálom magát a telet és a karácsonyt is.. Azt várom hogy múljon már el, legyünk túl rajta, álljanak vissza a hétköznapok, mehessek vissza dolgozni ahogy mindenki más és kész. Ráadásul a keresztény dolgokban sem hiszek, az egészet egy abszolút erőltetett pénzpazarlásnak tartom. Ha egyedül élnék nem is tartanám.

Ellenben nagyon szeretem a napsütést, tavaszt, nyarat , a hosszú nappalokat rövid éjszakákat. Más is van ezzel így?

22/L



2018. dec. 23. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 12 éves korom óta az apám rendszeresen elrontotta a karácsonyunkat, kiölte belőlem azt, hogy szeressem, szóval igen más is van ezzel így.

Nem tudsz valami jó altatót ami 72 óráig szól? Nem szeretnék ébren lenni, szeretnék álmodni addig is, nincs valami jó ötleted, hogy lehetne kikerülni ezt a 3 napot?

Bár nem tartom fontosnak, de leírom 21/f.

2018. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudok. Nekem egészen tavaly karácsonyig nem volt bajom az ünnepekkel, de tavaly októberben kiderült hogy terhes vagyok aztán december 21 én elment a kisbabám... Na azóta ha tél és karácsony akkor fúj.. kb csak menjen le ez az egész.
2018. dec. 23. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, őszinte részvétem! Nem igazán tudok erre mit írni, ne haragudj.
2018. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehat azert utalod a karacsonyt mert egy tragedia elotte tortent... oke. Hat nalam ez pont nem ezt okozta... bar meg 22 eves vagy, nyilvan szagokat, embereket helyeket utalsz meg ha valami baj tortent.
2018. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!