Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 24. az ünnepnap vagy nem?

24. az ünnepnap vagy nem?

Figyelt kérdés

Hívott ma a cég, hogy miért nem voltam dolgozni, mert ma kellett volna menjek :O


Amit tudni érdemes: Én dolgoztam 2x is szombaton ahol állítólag a 24-ét és a 31 lett ledolgozva....


Akkor mi jogon hívnak be? :O



2018. dec. 24. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
50% mert délelőtt még rengetek helyen van munka , de délután már mindenki a családjával ünnepel.
2018. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. Csak ugye 2x is voltam dolgozni szombaton ebben a hónapban, és azt mondták ha bejövök szombaton akkor 24. és 31-én nem kell bejöjjek. Erre most hív a cég, hogy miért nem mentem be... Döntsék már akkor el, hogy mi a gyász van.
2018. dec. 24. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk önhatalmúlag ne te döntsd el hogy mikor mész. Kerdezni kellett volna nem? Hogy mikor menj.
2018. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így beszéltük meg, hogy mivel dolgoztam szombaton így nem kell bemennem devc 24 én és 31 én, még pénteken is kérdeztem és azt mondták hogy ne menjek be...
2018. dec. 24. 14:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy csütörtökön megy mindenki, és ezt a műszakvezető mondta nekem...
2018. dec. 24. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ledolgoztad, miétt kéne mégegyszer? Ezt nem értem... Nagy bunkók lehetnek, ha szenteste képesek csesztetni 😕
2018. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!