Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor teszitek el az adventi,...

Mikor teszitek el az adventi, karácsonyi lakásdekorációkat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
amikor a fát is kirakjuk. azaz 6.-án vagy akörül..
2019. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nálam január végéig kint szokott lenni, mert túl sok munka van benne, ahhoz, hogy csak egy hétig lássam egy évben. Ám idén ezen a hétvégén elpakolok mindent. Valahogy nem volt meg idén az az ünnepi érzésem, mintha a Karácsony, és a Szilveszter meg sem történt volna. Szóval elpakolok mindent mielőbb, és kezdődjön az új év. :)
2019. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

2es? de miert csak 1hėtre szoktad ki

rakni..?

mi mikulaakor rakjuk ki, igy 1honapig van karácsonyi disz kirakva

2019. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszoló, nem tudom, így alakul valahogy mindig. Az Adventi koszorú, és egy-két dekoráció kikerül Advent első vasárnapjára. Aztán napról napra pakolom a többit. Idén az ablakdíszítés csúszott el nagyon. Vannak nagyon szép matricáim, amik mellé saját kézzel szoktam műhóval mintákat fújni az ablakra (nem akarok szerénytelen lenni, de ehhez van némi kreativitásom, és tehetségem), na ez idén csak a Karácsonyt megelőző héten lett kész.
2019. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirakni december 10. körül szoktam (én a december elejét korainak érzem), leszedni a fával együtt, január 6. körül, vagy inkább úgy mondanám, 6.a utáni hétvégén.
2019. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Mikulást megelőző nap kerül ki a lakásdekor, dec 23 este a fát díszítem, és kb Valentin napig marad minden. Én nem kötöm valláshoz meg ilyenek, egyszerűen szép, jó érzés, sok munka van benne. Ugyan kinek kéne megfelelni, hogy X időpont után már nem illik vagy mi?

Ráadásul még februárban is szokott havazni...

Szóval Valentin nap körül leszedem, aztán a következő a húsvéti dekor és így tovább.

2019. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Január 6-10-e között dobom ki a fát. Amit december 24-én állítok. Korábban felállítani az én szememben barbárság.
2019. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az adventi koszorút és a dekort vízkeresztkor, de fa kb. 15-20-ig marad. (Az adventi koszorút és a dekort advent első vasárnapján tesszük ki, a fát 24-én állítjuk)
2019. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében akkor, amikor van egy délelőttöm leszedni, és normálisan elcsomagolni. Nem szeretem össze-vissza otthagyni.. "nyáriasítom" :D Most lehet már a héten megy is..
2019. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az adventi dekorok lekerülnek most hétvégén, január 6. körül le szoktuk venni őket. A kültéri világítás is.

A fa szerintem még 2 hétig marad.

2019. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!