Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Nagyon gagyi télapós ajándék...

Nagyon gagyi télapós ajándék ? (Kèp)

Figyelt kérdés

Télapóra megbeszéltük,hogy kis apróságot adunk egymásnak. Én kaptam tőle egy szép karácsonyi bögrét.


Én olyan ajándékot akartam neki venni,ami nem túl snassz,apróság és tud is használni.

[link]

Előhivattam az egyetlen képünk, vettem neki 3 pár vicces zoknit. (Répa,brokkoli,padlizsán van rajtuk) tettem bele robbanos szaloncukrot. Igazából 30 éves. Itt most tényleg a gesztus. Nem égettem be magam a zoknikkal ?


2021. dec. 3. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A te ajándékodban legalább van fantázia. A legegyszerűbben beszerezhető, totál fantáziátlan "ajándék" a bögre, meg a díszgyertya.
2021. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Humoros, aranyos. Lepipáltad a bögréjét.:)
2021. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1.-vel. Te legalább kreatív voltál. Úgy látom, te örülsz a bögrének, de nemár...tényleg? Bögre ajándékba? Ez a tipikus "nem tudtam mit kitalálni, mert szart sem tudok rólad és nem is érdekelsz" ajándék. Ráadásul ezt még tetőzi, hogy karácsonyi bögre. Mert ha mondjuk egy olyan bögréről lenne szó, amit szerettél volna, vagy amin valami általad szeretett dolog van, akkor oké. De a karácsonyi bögre tényleg a fantáziátlanság és érdektelenség csúcsa. Mi egyszer direkt poénból adtunk egyik barátnőmnek bögrét, hogy mit szól a gagyi ajándékhoz. Persze utána odaadtuk neki a rendes ajándékát.
2021. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a tied ötletes és sokkal jobb/személyesebb mint egy bögre szóval nincs okod aggódni. Az iskolai ajándékozásokkor a két dolog amit a legjobban utáltam az a bögre és az illatgyertya volt, persze mindig azokat kaptam.
2021. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A tied jó, szerintem. A bögre unalmas.

Én a férjemnek egy after eight mikulást és egy télapós zoknit vettem ( És idősebbek is vagyunk, én 35, ő 45).Nem ciki.

2021. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, kreatív, ötletes. Ezerszer jobb, mint a klasszikus "bögre" ajándékozás.
2021. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!