Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek egy 14 éves lánynak?

Mit vegyek egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A suliban húztunk, hogy kinek vegyünk ajándékot mikulás bulira, és én egy lányt húztam, de nem tudom mit vegyen neki! Ő amolyan, vagány csaj, és a "népszerű" klikkbe sorolható... Ötleteket léci!!!(
2011. nov. 26. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod h mit szeret?
2011. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, nem igazán, de nagyon szokott ügyelni a külsejére...(néha az őrületbe kerget a hajával://)
2011. nov. 26. 16:15
 3/7 anonim válasza:
Vegyél neki un. Szilikon karkötőt! Ha "menő"csajnak tartja magát, akkor nagyon örülne neki.Akár menő akár nem minden csajszi odavan a plüssért.Vagy menj be egy CD boltba és vegyél egy Cd-t(biztos halgat David Guetta-t, vagy Fluor Tomit)stb...Remélem segítettem!
2011. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki valami hajba valót pl.:hajráf,hajcsat, vagy vehetsz még neki körömlakkot,csokit is.
2011. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ékszertartó baba/sál/kiegészítők.. és az elmaradhatatlan csokii :):)
2011. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vmi szép mikuláscsomag, meg valami bizsu, szép nyaklánc. vagy én pl. tavaly a karácsonyi faluban vettem egy ilyen angyalt, és ilyen vékony üvegben volt benne, alul van ilyen kis izé, amit ha megforgatsz, világítani fog. szép és nem is volt drága. ha meg nem tetszik neki.. akkor az ilyenekkel nem is kell foglalkozni. :)
2011. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

körömlakk (vmi csillogós) vagy karika fülbevaló vagy színes cipőfűző


12/L

2011. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!