Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikor / hogyan adjam oda a...

Mikor / hogyan adjam oda a kis tesómnak az ajándékot mikulásra? SÜRGŐŐŐS! Biztos tudsz segíteni!

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok, és most hétvégén megyek apukámhoz (mivel a szüleim elváltak), és ott van egy 2 éves lány tesóm. kap tőlem mikulásra egy plüss állatot, és nem tudom mikor adjam neki oda, és hogyan. úgy, hogy jaj gyere nézd ezt a mikulás előbb meghozta neked? és az nem gáz, hogyha 4nappal előtte kapja meg? úgy szeretném odaadni, amikor én is ott vagyok, hogy lássam, hogy mit szól hozzá. szerintetek a csizmájába tegyem, vagy ajándéktáskába? vagy hogyan. segíts kérlek!!!!
2011. dec. 2. 14:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia :) Először is mondd neki, hogy a te Mikulásod kicsit korábban jön, mert 6.-án dolga lesz. :) Aztán kérd meg apukádat/anyukádat, vagy bárkit aki ott tartózkodik hogy kösse le a kishúgodat valamivel, például hogy megmutatnak neki valamit, vagy elmennek kicsit játszani, vagy elhívják onnan.. Persze ezek előtt rakja ki a csizmáját.. :) És akkor szerintem ha nem fér bele a csizmába, nyugodtam mehet mellé a plüss, örülni fog neki. :) Sok sikert! :)
2011. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) aranyos ötlet:)

és akkor szerintetek ma csináljam ezt meg, vagy majd vasárnap??

2011. dec. 2. 15:17
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát, nemtudom, inkább vasárnap, azért az mégiscsak közelebb van a keddhez. :) Remélem be fog válni. :))
2011. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vasárnap.

És én is úgy csinálnám valahogy ahogy az első írta. A lényeg,hogy ő tegye ki a csizmát az ablakba,aztán te menj el vele játszani és addig kérj meg valakit,hogy tegye bele a csizmába/a csizma mellé.

Aztán invitáld az ablakhoz,hogy vegye észre,hogy megjött a mikulásod.

Biztosan örülni fog neki.Nagyon kedves és figyelmes dolog tőled.

2011. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minél közelebb 6-ához
2011. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!