Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen egy jó ajándék fiúnak...

Néptáncoska:) kérdése:

Milyen egy jó ajándék fiúnak Mikulásra?

Figyelt kérdés
Osztályban neveket húztunk és fiú lett. Elég vicces természetű, szeret hülyéskedni, de érdeklődik a művészetek után. Valami frappáns, kézzel elkészíthetőre gondoltam. Előre is köszi! :)

2012. nov. 22. 18:39
 1/6 Lejlus válasza:
Szia szerintem vegyél neki egy bögrét amire te is tudsz festeni.
2012. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(fiú vagyok) szerintem a bögre szánalmas, mert aki nem tudja , hogy mit szeret a másik, az mindig bögrét választ, szerintem a csomag külselyére rajzolj focilabdát( ha szereti a focit) versben szépeket írj róla, a bögrét felejtsd el! És jó márkájú termékek legyenek benne, hány éves az osztálytársad? És milyen iskolában? (pl. Általános)

Nem kell eből ekkora ügyet csinálni, ja meg elég időt szánj versírásra! (6.-os vagyok, általános iskolában)

2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsős vagyok gimiben :D
2012. nov. 27. 18:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő szereti a focit, meg úgy a sportokat is, de furcsa jelenség :D
2012. nov. 27. 18:39
 5/6 anonim válasza:
szia :) mi is ilyet csináltunk (mármint hogy neveket húztunk :D) és én is egy fiút húztam . Nekünk a tanár azt mondta hogy valami személyes dolgot is kell adnunk . én pl egy ilyen csalás tollat és egy cetlin ráírom hogy "Tudom sok verset írsz, ezt a tolat azért adom hogy még sok,sok klassz verset írj :)" (vagyis valami ilyesmit xd mert nagyon jó verseket ír) . Ez csak egy ötlet :DD
2012. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :d
2012. nov. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!