Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit adjak az osztálytársamnak?

Mit adjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Mikulás alkalmából megtörtént a szokásos húzás a suliban, viszont pechemre azt a lányt húztam, akivel nagyon nem vagyok jóban, és ez kölcsönös.

Szóval szerintetek tegyek ki magamért, és "csak azért is" stílusban tényleg egy hasznos ajándékot vegyek neki, vagy inkább hagyjam az egészet, és valami tényleg semmiséget vegyek?


2012. nov. 22. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ötezredik ilyen kérdés. Vegyél valami finom csokit, bögre, kis plüss, vmi sminkcucc, körömlakk. Ha utálod, akkor tökmindegy szinte. Gagyit azért nem kell adni.
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél normális ajándékot,vagy cseréld el a nevet.
2012. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, az szóba jöhet, de elcserélni nem szenyaság, akkor is, ha nem tud róla?
2012. nov. 22. 21:55
 4/12 Lejlus válasza:
Szerintem nem cseréld el az nem illik és vegyél neki egy kis csokit bögrét vannak olyanok amik nem is drága és már be van csomagolva előre egy bögre benne kis csoki szerintem el nagyon jó.
2012. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha utálod, akkor nem mindegy? Épp elég ez a kényszer-ajándékozósdi. Lehet más meg szívesebben venne neki vmit.
2012. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont ez az!

Lehet,hogy valamelyik barátnője olyat húzot akinek meg te ajándékoznál szívesen.

2012. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cseréld el. Ha utálod, akkor csak jobbat kaphatsz. Ha ennyire nem szeretitek egymást, akkor az ajándék átadása sem lesz a legjobb élmény...
2012. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz.

Azért köszönöm a tanácsokat!

2012. nov. 23. 18:02
 9/12 anonim válasza:
ez akár a békülés felé is vezethet...
2012. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szart húztam, elcseréltem, aki szintén szar volt aztán megint elcseréltem, úgy tuttam, hogy az jolesz, de átbaszott az osztálytársam, ezért 400 ft ért megvettem egy értelmes osztálytársam, nevét.

cseréld el te is, akár pénzben is , mert nem jó szarnak adni...

2012. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!