Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit tegyek bele? (nemrövid)

Mit tegyek bele? (nemrövid)

Figyelt kérdés

Mikulásra az iskolában csomagot kell készíteni egy valakinek. akit én kihúztam azzal az a gond, hogy nem tudom mégis miket szeret. Titokban kell tartani hogy kinek ki csinál. mik azok az édességek, vagy egyebek, amiket úgy általában szeretnek a fiatalok? édesség mellé mit szoktak mikulás csomagba tenni, vagy mit tehetnék, ami vicces dolog, de nem sértő? 1500 forint értékű csomag szerintetek drága vagy sem?

Köszönöm



2012. nov. 29. 21:38
 1/2 anonim válasza:

egy bögrét tele nyalókával, az vicces és mindenki szereti és kijön 1500ból

egyébként ha azt nézed, hogy alig lehet valamihez hozzájutni 1500ftból, ugy nem drága

de ah azt nézed, hogy a legtöbb ember azért a pénzért 3 órát dologzik baromi sok - dehát most ez van, ez a rossz, máskor más volt, akkor más volt a rossz

kellemes ünneplést :)

2012. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. nov. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!