Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit adjak neki?

Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban az a szokás, hogy egymásnak csomagot adunk kb. 1000Ft értékben. Azt, hogy kinek adunk ajándékot természetesen nem mi határozzuk meg, hanem húzás alapján dől el. Nos, én egy fiút húztam, aki tetszik, és szeretnék neki adni valami apró, személyes dolgot csak még nem tudom mit. Nem kell valami nagyra gondolni, csak az a célom, hogy érezze szeretettel adom neki. Kérlek segítsetek, mert kétségbe vagyok esve!
2012. nov. 30. 14:31
 1/4 Bakó László Ábel válasza:
Van egy jó ötletem... de bonyolult... Végy neki egy PenDrive-ot, mert ma már egy 8GB-os is kb. 2000 de max 4000FT. Na mind1, vehetsz 2GB-osat is, és az max. 1500. Na ezt otthon kibontod, és teszel a PenDrive-ra valami romantikusat, hogy mikor otthon használja, szembetűnjön neki... Hajrá, és kellemes ünnepeket ;)
2012. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom még elárulni(egyenlőre) de azért köszönöm szépen hogy válaszoltál:)
2012. nov. 30. 15:32
 3/4 Csirke666 válasza:
A Pendrive ra csinálj magadról 1 masztizós videót és biztos h emlékezetes leszel
2012. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszives!
2012. nov. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!