Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Iskola mikulás-ajándékozásra...

Iskola mikulás-ajándékozásra ez jó ötlet? (lent. )

Figyelt kérdés

Szóval én lány vagyok és lányt is húztam. A lány csendes, jófej, nem sokat beszél, de mindenki kedveli. Gyönyörűen rajzol, jól öltözik. Minden ajándéknak örül. Szóval adnék neki:

- hógömb

- sál ( [link] -ilyesmit )

- nyaklánc

- karkötő

- arcképes pohár / kitűző

- valami rajzos cucc


Persze ezekből nem mindent, mert ez így túl drága, de mondjuk az angyalkázás alatt én voltam az egyetlen aki naponta kapott ajándékot..úgyhogy megérdemli. Amúgy annyira nem ismerem, mert nem szoktunk beszélni, mert új osztály még.


Előre is köszi :)



2012. nov. 30. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötletek. Ha szeret rajzolni, akkor az utolsó lenne a megfelelő. Sál mostanság hasznos...de mivan, ha neki nem tetszik.
2012. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez benne van a pakliban, ezért én is gondoltam rá, hogy az kimarad. Mivel gyászol úgy gondoltam feketét vennék..
2012. nov. 30. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegényke. Miért akarod a gyászára emlékeztetni? Inkább valami mást ami eltereli a gondolatát akér egy picit is!
2012. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Húúúha... nem is gondoltam arra, hogy ez emlékeztetné! Köszönöm, hogy szóltál...milyen hülye vagyok :O:O

Azért gondoltam feketét, mert aki meghalt fontos neki és ha sokáig gyászolná akkor azalatt is hordhatná, meg a fekete megy mindenhez. De inkább lemondok a feketéről..

2012. nov. 30. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami vidító ajándék kellene, és nem vagy hülye nem gondolhatsz mindenre.
2012. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem, de köszi, hogy erre felhívtad a figyelmem. :)
2012. nov. 30. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. És tök jó, hogy így töröd magadat!
2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Töröm magam, mert ha már muszáj ezt csinálni, akkor legyen jó :) Amúgy is megérdemli és nekem is jólesne, ha valaki így törné magát értem :):)
2012. nov. 30. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert Te már olyan érett és okos vagy, hogy tudod, hogy jobb adni mint kapni vagy szeress úgy, ahogyan elvárnád, hogy téged szeressenek!!!
2012. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na a hógömböt megvettük és vettünk mellé egy poharat, amibe édesség lesz. A sálnak utánanéztem, de túl drága a megegyezett árhoz képest, nem akarok nagyzolni. Meg el se találnám az ízlését. Még valami ötlet valakinek? Szívesen várom és köszi! :)
2012. dec. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!