Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek barátnőmnek mikulásra?

Mit vegyek barátnőmnek mikulásra?

Figyelt kérdés
16 éves. Én egy nagyobb mikulásra gondoltam és egy bonbon-ra vagy valami hasonlóra? Vagy vegyek még hozzá valamit?

2012. dec. 2. 13:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki parfümöt aminek nagyon, de nagyon jó illata van és mellé egy fincsi táblacsokit! :) És ezt szép csomagolással...és szerintem jó lesz! :)
2012. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hátjó. :D csak annyi a bibi hogy ha nem találom ez az ízlését a parfümmel?:s
2012. dec. 2. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

hát igen a parfümöt nem lehet nélküle kiválasztani, meg szerintem az fura, ha mikulásra parfümöt veszel akkor karácsonykor meg magánrepülőt vagy mi? :D

szerintem ha szereti az édességet akkor a hagyományos csoki, bonbon, szaloncukor, mikulás, mogyoró stb. tökéletes.

2012. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a baj azzal, ha valaki parfümöt vesz a barátnőjének mikulásra? És mért ne tudnád kiválasztani...Igaz, hogy mindenkinek más az ízlése, de csak tudod milyen illatokat szeret...És, hogy jön az ide, hogy karácsonyra magánrepülőt?? Szerintem egy parfüm mikulásra nem olyan nagy ajándék! :))
2012. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!