Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikortól lehet írni a Télapóna...

Mikortól lehet írni a Télapónak? Kislányom nevében szeretnék, állítólag válaszol. Hova kell címezni? Mit lehetne beleírni?

Figyelt kérdés
Csak ne az Északi-sarkot írjátok. Köszi :D
2013. aug. 24. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Annak idején az én anyukám nagyon szépen megírta a levelet neki.Aztán azt mondta feladta.Nagyobb voltam amikor az összes levelet a fiókjában találtam meg. :D

Szerintem a postán érdeklődj majd november környékén,én is emlékszem hogy egyszer írtunk valami ''igazi télapónak,, is.Küldött egy sablonos szöveget meg matricákat.És ennyi. :))

2013. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszolhatnál arra a levélre te, úgy sem tudja most az a gyerek hogy ki írt vissza. Akár add fel és vegye át ő a postástól.
2013. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Címhez odaírhatod, hogy a Mikulásnak, a postán tudni fogják, hova kell küldeni.
2013. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Gyöngy9400 válasza:
100%

Santa Claus Main Post Office (

Arctic Circle

96930 Arctic Circle

Finland

2013. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem anya mindig úgy csinálta (utólag elmondva),hogy postán megcímeztük,hogy Mikulás Északi sark, de fordítva, szóval feladónak írta a mikulást, így hozzánk jött a levél :)
2013. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kisnemes válasza:

Én a magyar Mikulásnak írtam, mikor kicsik voltak a gyerekek, Nagykarácsonyba, elég volt annyi, hogy Télapónak vagy Mikulásnak.

Válaszolt, küldött egy kedves levelet és színezőt.

Szerintem ez működik még, önkéntesek csinálják, hozzá tartozik a település arculatához.

2013. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Cím:

MIKULÁS

Nagykarácsony

2425 a postázáskor ezt írdbe!

Email cíM:

[link]

2013. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lorika12 válasza:
mifelenk ugy van hogy karacsony elott vagy 3 hettel megirja a gyerek vagy segitnek a szulei kiteszi az ablakba mindegy kivul belul ha 2 retegu kozeje ha jo a gyerek a telapo elviszi(kiveszitek az ablakbol)es tesztek egy masikat hejette mas nap!
2013. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!