Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem rég töröltek a munkaügyi...

Nem rég töröltek a munkaügyi központból de nem rég kaptam papírt róla állítólag 14 napom van felebezni az ér valamit? Járt mostanában valaki így mi volt a teendő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen okból töröltek. Ha megjelenési kötelezettség nem teljesítése miatt, akkor ha van orvosi igazolásod az adott időszakra, akkor érdemes fellebbezni. Ha nincs, akkor felejtős...


Ha mondjuk közvetítőlap probléma volt, és tényleg nem te voltál a hibás, akkor érdemes az ügyintézővel beszélned.

2013. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én voltam a hibás elfelejtettem bemenni de bevallottam ezt őszintén nem hazudtam össze vissza és mindent vissza állított az ügyintézőm mintha nem is törölt volna nagyon rendes volt :D
2013. aug. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!