Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit lehetne venni egy fiúnak...

Mit lehetne venni egy fiúnak Mikulásra? Osztálytársam, húztunk cetliket és én fiút húztam és tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kis édesség, egy-két narancs teljesen elég.
2013. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem CSOKI-CSOKI-CSOKI!!! :DD
2013. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
esetleg egy mikulássapkába csomagolva, mert azt még fel tudja venni úgyhogy + ajándék.
2013. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, még szívesen fogadok!;)Mert megvan az érték amennyit le kell vásárolni, és abba valami nagyobb dolog is belefér!:)
2013. nov. 18. 21:15
 5/11 anonim válasza:
Könyvutalvány? Akkor legalább nem kapna olyasmit, ami nem tetszik neki.
2013. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

"Mert megvan az érték amennyit le kell vásárolni" Mi lett a világból. Persze, értem én, ezzel azt akarják kiküszöbölni, hogy nehogy valaki csak 2 narancsot meg egy csomag mogyorót kapjon, valaki más meg bögrét, teát, sminkkészletet, plüsst, kulcstartót, mobiltartót így egybe, ami vili, de... Főleg, hogy 'nagyobb dolog is belefér'. Szerintem épp, hogy maximális összeget kéne megadni, hogy pl. max 1000 forintból vegyenek egymásnak a gyerekek ajándékot..


Mi utolsó éven inkább mindenkiről írtunk pár kedves szót és mindenkinek a borítékjába összegyűjtöttük, sokkal többet ért :D

2013. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
500 asokkal csomagolj be egy picit csokit! :D
2013. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk a fiúknak sosincs rendes tolltartójuk.vagyis van csak üres,ezért tollat ceruzát veszünk ált.
2013. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Van valami hobbija? Mert ha igen, úgy könnyebb a döntés, hogy mit vegyél. Én is tavaly fiút húztam, aki gitározik, és kottákat adtam neki.
2013. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vegyél egy kalap szart, annak biztosan örülni fog.
2013. nov. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!