Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Milyen ajándékot tudnék venni...

Milyen ajándékot tudnék venni az egyik lány osztály társamnak mikulásra? (18/f, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, már nagyon sok mikulásos kérdés van az oldalon fent, de egyiket sem találtam nagyon segítőkésznek, mivel volt akkora szerencsém, hogy azt a lányt húztam ki, aki tetszik. Elvileg titokban kéne tartanunk, de az nálunk sosem ment, szóval már tudja, hogy őt húztam, abban viszont nem vagyok biztos, hogy azt tudja-e, hogy nekem tetszik. Alapból nem vagyok túl jó az ajándékozásban, de neki szeretnék valami jót adni, amivel akár egy kis sejtést is adhatnék neki, hogy tetszik nekem. 1000Ft lett megbeszélve. Amit róla tudok és alapot adhat az ajándéknak, hogy kedveli a rózsaszín dolgokat, de nem az a kedvenc színe, továbbá a nagy városokat illetve a nyarat is kedveli, bár ez utóbbi nem volna szerintem túl aktuális, elvégre lassan tél lesz. Előre is köszönöm a válasz/válaszokat!

2014. nov. 4. 17:48
 1/10 Borosta2 ***** válasza:
46%
Egy rózsaszín nyári Berlin alakú dildo?! Esetleg?!
2014. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Borosta2 ***** válasza:
Vagy Big Benes ha az jobban tetszik neki. Vagy a jól bevállt vodka annak nem lehet nem örülni.
2014. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Édesség, esetleg valamilyen karkötő felirattal.
2014. nov. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyesmi szerintem jó lehet, kisebb csokimikivel

2014. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én valami személyeset adnék, amit sose felejt el. nem tudom mennyire szokott utazgatni, de esetleg egy fényképalbumot, amibe különböző városokról vannak képek és érdekes tudnivalók (neked kell beleragasztani/írni/rajzolni), a borítóját meg akár te is megtervezheted (pl. különböző nyelveken ráírni hogy boldog karácsonyt/boldog mikulást.

esetleg kérj tanácsot a barátaitól.

csoki mindenképp, és nem árt ha tudod melyik a kedvence! sok sikert:)

2014. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél neki vmi szép ékszert :) egy nyakláncot vagy fülbevalót eifeltoronnyal :D tuti tetszene neki :) és ez személyes is eléggé. meg csokit :)

én pl tavaly egy sráctól aki húzott egy manó figurát kaptam mert sokan azt mondják hogy manófejem van :D neki meg manófüle. és ez aranyos volt :) és személyes

2014. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy dvd filmet, rakj bele egy cetlit, azzal a felirattal, hogy: "Este belekukkantunk?"
2014. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
24%
szívecske alakú dobozos milka, közös fotótok cuki keretben,közös fotótok bögrén/párnán, cuki rózsaszín plüss
2014. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kezdőbetűs nyaklánc, a müllerben láttam olyan mécsest, amin ki volt pöttyözve a keresztnév és kb 1600 volt ha jól emlékszem rá
2014. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik miért fontos az ezer forintos értékhatár?

Akár ez is lehetne egy célzás, hogy többet szánsz rá ;)

2014. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!